Problem z poruszaniem się we śnie
#1
Kiedy ćwiczysz i trenujesz wytrwale w końcu nadchodzi ten moment kiedy uzyskujesz świadomość w trakcie swego snu i udaje ci się twój pierwszy DILD. Problem pojawia się wtedy kiedy chcesz przemieścić się po świecie sennej krainy, ale niestety stawiając krok TAM robisz go jednocześnie TU fizycznie. W końcu twoja motywacja spada, a świadome sny odchodzą w zapomnienie i coś zbędnego w życiu. Takim oto sposobem straciłem na motywacji i konkretnie się wypaliłem. Mój wielki sensei, manager, przewodnik po świecie snu, oświecony i podróżny po Akashy wielki Nalewa Rinpocze I mówił "Niby to takie banalne, poruszaj się po świecie całkowicie mentalnie" Proszę was drodzy użytkownicy forum w zrozumieniu tych słów. Jak powinienem się zachować kiedy dostanę się już do LD i będę chciał się poruszać? O czym mysleć i co zrobić, aby mnie nie wywaliło, proszę o rady!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
jak jesteś zbyt płytko we śnie ( zaraz po WILD albo w wyniku spontanicznego uświadomienia pod koniec REM ) to wyobraź sobie, że jesteś widokiem z kamery i poruszaj się za pomocą zoomowania i skalowania obrazu. Jak sen się pogłębi, co objawia się zazwyczaj uczuciem pełnej kontroli nad ciałem i jego lekkością - będziesz mógł poruszać się już konwencjonalnie, pamiętając tylko, żeby nie przeć jak na jakiejś siłowni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(25-02-2018, 22:10 )incestus napisał(a): jak jesteś zbyt płytko we śnie ( zaraz po WILD albo w wyniku spontanicznego uświadomienia pod koniec REM ) to wyobraź sobie, że jesteś widokiem z kamery i poruszaj się za pomocą zoomowania i skalowania obrazu. Jak sen się pogłębi, co objawia się zazwyczaj uczuciem pełnej kontroli nad ciałem i jego lekkością - będziesz mógł poruszać się już konwencjonalnie, pamiętając tylko, żeby nie przeć jak na jakiejś siłowni.
Dzięki za trafną podpowiedź. Mi również się przyda;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1