Pierwsze LD
#1
Dziś miałem pierwsze LD, które osiągnąłem pod koniec nocy była to ostatnia faza rem. LD osiągnąłem dzięki TR z nosem. Następnie chciałem próbować latać ( zawsze chciałem to sprawdzić) zacząłem od wysokich skoków a po chwili zacząłem się unosić i tu mam pytanie do was. Czy brak kontroli lotu wynikał z mojego pierwszego LD i emocji wynikających z tego? I drugie czy upadek z takiej wysokości mógł być powodem przebudzenia.

Aha i mam dla was jeszcze jeden pomysł na TR a mianowicie próbowałem wchodzić w lustra i ściany co oczywiście w normalnym świecie możliwe nie jest.  Czy teraz będę już łatwiej osiągał LD i czy kontrola będzie większa?

Z góry dzięki za odpowiedzi na moje ww. pytania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Co do ilości i kontroli LD sprawa jest jasna, musisz praktykować. W miarę praktyki będzie Ci łatwiej o LD i do tego staną się dłuższe. Klarowność i kontrola snu zależy od wielu czynników. Radzę poczytać posty na forum które mówią o tym zagadnieniu! TUTAJ masz sporo przydatnej wiedzy.
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(08-01-2018, 18:01 )PYTKA napisał(a): Co do ilości i kontroli LD sprawa jest jasna, musisz praktykować. W miarę praktyki będzie Ci łatwiej o LD i do tego staną się dłuższe. Klarowność i kontrola snu zależy od wielu czynników. Radzę poczytać posty na forum które mówią o tym zagadnieniu! TUTAJ masz sporo przydatnej wiedzy.

Ok dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Lot jest specyficzną próbą kontroli snu, upraszczając można powiedzieć, że każdy kolejny lot we śnie będzie parabolicznie łatwiejszy, sen będzie uczył się sam siebie. Upadek we śnie nie powoduje wybudzenia, tylko twój własny odruch, bałeś się uderzenia. Następnym razem będzie lepiej ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
(08-01-2018, 19:16 )incestus napisał(a): Lot jest specyficzną próbą kontroli snu, upraszczając można powiedzieć, że każdy kolejny lot we śnie będzie parabolicznie łatwiejszy, sen będzie uczył się sam siebie. Upadek we śnie nie powoduje wybudzenia, tylko twój własny odruch, bałeś się uderzenia. Następnym razem będzie lepiej ;)
Faktycznie to mogła być przyczyna bo uczucie spadania było mega dziwne i jak teraz nad tym myślę to moje ciało nabierało także dziwnej rotacji coś jak rotacja u spadochroniarzy tylko dużo szybsza i bez spadochronu. 
A co powiecie jeszcze o tych lustrach i ścianach macie takie doświadczenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Takie TRy nazywam próbami kontroli. Jako testy rzeczywistości są bardzo zawodne. Przeczytaj sobie w linku Pytki o TR i jakie powinien mieć cechy ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwsze LD! Soldier 9 1,480 16-04-2022, 22:24
Ostatni post: Sewek2115
  Pierwsze LD kacper267 3 1,494 22-04-2019, 22:48
Ostatni post: incestus
  Pierwsze LD? Arard 3 2,211 24-12-2017, 00:38
Ostatni post: incestus
  pierwsze LD Mateuszsen 2 2,540 31-01-2017, 16:11
Ostatni post: Mateuszsen
  Pierwsze LD Gunia 4 3,493 12-12-2016, 03:55
Ostatni post: Gunia

Skocz do:

UA-88656808-1