Brudnopis
Spotkanie na mieście z kolesiem poznanym w internecie ledwo 5 ? :)
Chyba coś się święci :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
"Ochrzcić i pochować"

   
Wysłano z mojego Samsunga F41.2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
W jednym z tych grobów leży "W świecie moich eLDe". Zapalmy świeczki i złóżmy kwiaty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Czy misie z rozłożonymi ramionami symbolizują Jezuska ? :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Cytat:Czy misie z rozłożonymi ramionami symbolizują Jezuska ?

To pytanie do producenta, nie wiemy czemu zaprojektował taki kształt. Misie mają symbolizować pluszaki, które zanosi się zmarłym młodo.

Cytat:W jednym z tych grobów leży "W świecie moich eLDe".
Chyba moich.
Wysłano z mojego Samsunga F41.2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
"Anieli grają, króle witają"

   
Wysłano z mojego Samsunga F41.2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Duży plus za kreatywność, chociaż anieli wyglądają dość przerażająco  :D W sumie ciekawe, bo też zawsze robię na Boże Narodzenie pierniki w kształcie zajęcy, też jajek i kurczaków... Nadal lepszy symbol narodzin niż choinka ;)
LD - 15
FA - 21
Wszystkich zapisanych snów - 536
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Że "Anieli grają... w Pacmana" ? :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
(04-01-2021, 15:41 )Avallac napisał(a): też zawsze robię na Boże Narodzenie pierniki w kształcie zajęcy, też jajek i kurczaków...
Super :)

(04-01-2021, 18:31 )incestus napisał(a): Że "Anieli grają... w Pacmana" ? :)
tak

niby pamiętam jakieś strzępy śnienia, ale nie mogę ich złożyć w jakąś sensowną historię.
W sylwestra postanowiłam wypić pół butelki wódki (50 ml). To miało podobno zwiększyć szansę na LD albo chociaż efektowny kolorowy sen. Oczekiwałam fazy zbliżonej do tej z 1 stycznia 2019 r. Spożyłam po 19.00, poczułam ciężkość w nogach, po jakimś czasie uczucie oderwania od ciała i pisk w uszach (nie podobało mi się to, ponieważ chciałam czuwać do północy). Popiłam trochę wodą, zjadłam paczkę czipsów. Po 23.00 dostałam drgawek poalkoholowych. Byłam mega roztrzęsiona i miałam okropne mdłości. Już po północy zarzuciłam 60 mg mieszaniny mentolu i izowalerianianu mentylu. Obudziłam się potem po trzech godzinach snu, jak zwykle po takim środku i przez dłuższy czas nie mogłam usnąć z powrotem. Zatem nieprędko spodziewajcie się nowych snów moich.
Wysłano z mojego Samsunga F41.2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
W leczeniu psychiatrycznym denerwuje mnie to, że lekarz obejrzy pacjenta, zada kilkanaście pytań (jeśli da się nawiązać kontakt oczywiście) i już można przepisywać leki. Nie istnieją żadne badania potwierdzające nadmiar lub niedobór jakiejś substancji w ciele, wystarczy porozmawiać, wysłuchać chorego, dać receptę na jakieś tabletki, a potem obserwować, jak działają. I później ewentualnie zmieniać dawki lub eksperymentować z innymi lekami.
Wysłano z mojego Samsunga F41.2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1