Brudnopis
i 3. : Kys :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
   
Wysłano z mojego Samsunga F41.2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Czy to Twoja wizja Boga w królestwie niebieskim ? ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
A gdzie 「」 i P̴͍̓̉ŗ̷̛̪̖͚̠̆̌̕i̸̛̟̫͉͒͋̉̋͘͘ṁ̸̙̹̎̅̋̃̎͘̚ǒ̵̡͈̺̬̤͍͒̂͆͠r̷͈̽͆͛̽̄ͅd̴̰̭͇̪̯̝̀̈́̀̍̔͒̄̀̕á̸͙̟̱̳͎̹̐̏̈́̽͜ͅḷ̸̭̲̟̗̣̥͙̽̉̌̓̌̈͒͑ ̴͇͙̩̬̪̀͘͠ͅV̶̘̥̰͈͂́o̸̮̒̏̾̊͐̆̒͐̅ỉ̸̡̗̘̯̔̎̍͒d̵̢͎̼́̊͗̚
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
(09-04-2020, 18:25 )incestus napisał(a): Czy to Twoja wizja Boga w królestwie niebieskim ? ;)
Spodziewałam się tego pytania ;)

(09-04-2020, 19:29 )Atalanta napisał(a): A gdzie 「」 i P̴͍̓̉ŗ̷̛̪̖͚̠̆̌̕i̸̛̟̫͉͒͋̉̋͘͘ṁ̸̙̹̎̅̋̃̎͘̚ǒ̵̡͈̺̬̤͍͒̂͆͠r̷͈̽͆͛̽̄ͅd̴̰̭͇̪̯̝̀̈́̀̍̔͒̄̀̕á̸͙̟̱̳͎̹̐̏̈́̽͜ͅḷ̸̭̲̟̗̣̥͙̽̉̌̓̌̈͒͑ ̴͇͙̩̬̪̀͘͠ͅV̶̘̥̰͈͂́o̸̮̒̏̾̊͐̆̒͐̅ỉ̸̡̗̘̯̔̎̍͒d̵̢͎̼́̊͗̚
Nie da się ich namalować. Co to za czcionka, Atalanto?
Wysłano z mojego Samsunga F41.2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
   
Wysłano z mojego Samsunga F41.2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
>co to za czcionka
to nie czcionka, to zalgo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Plan dnia

9.00 Pobudka. Medytacja w łóżku. Szybki przegląd wiadomości (kwejk.pl, wp.pl, discord, forum na i). Wstanie z łóżka. Wybór stroju. Ścielenie łóżka.
Toaleta, mycie sromu, pach, zębów i twarzy. Użycie ręcznika i dezodorantu. Pomiar masy ciała.
Ubranie: 1. majtki 2. stanik 3. skarpetki 4. koszulka 5. spodnie 6. sweter. Rozczesanie włosów.

10.00 Śniadanie. Odsmażanie na teflonie 3-4 kromek chleba sprzed tygodnia przechowywanego w lodówce. Do tego masło krowie, ogórek + kilkanaście plasterków kiełbasy. Do picia woda przegotowana.

10.30-16.30 czas wolny. Oglądanie ptaków, kotów i ludzi za oknem. Co 2 dni pranie ręczne lub składanie tego, co wyschło i chowanie do szafy. Mycie okien, lodówki, podłogi lub toalety. Przeglądanie internetu. Jedzenie słodyczy i banana.
Raz w tygodniu dozwolone wyjście do sklepu. Przygotowywanie bardziej skomplikowanych potraw/mających starczyć na dłużej. Co 3-4 dni mycie włosów. Co 5 dni wyniesienie śmieci.
Kontakt głosowy z matką (95%) i ojcem (5%).
Bieganie po mieszkaniu i dziwaczne wymachy rękami. 1h chodzenia po balkonie w kółko bez maseczki - słuchawki w uszach, obserwacja myśli, fantazjowanie, jakieś flashbacki.
Bezczynne leżenie na łóżku.

16.30 Obiad. Do wyboru kurczak, zapiekanka, spaghetti polognese, jajko sadzone, schabowy lub roladka z papryką i cukinią. Czytanie HP fanfiction.
Zmywanie. Chowanie czystych talerzy, sztućców, garnków i pojemników plastikowych do szafek.

19.00-24.00 czas wolny. Słuchanie muzyki. Wysyłanie wiadomości. Oglądanie filmików o autyzmie na jutub i czytanie komentarzy do nich. Jedzenie słodyczy. Zapisywanie myśli w pamiętniku. Raz w tygodniu malowanie paznokci.
Przed 21.00 20 minut nerwowego przemykania przez osiedle z plażową chusteczką nieustannie zsuwającą się z pyska. Chowanie do lodówki ostygłych resztek z obiadu.

0.00-0.20 Rozebranie się do naga w łazience, następnie umycie zębów, potem toaleta - zawsze w tej kolejności. Gorący prysznic, parzący niemal, to zwiększa poczucie ciała. Do wyboru 1 z 2 żeli pod prysznic (różowy lub niebieski lotos) albo aktualnie wyłożone mydło w kostce (dostępne w 4 kolorach: białe, zielone, różowe, fioletowe - co miesiąc inne). Rozmyślanie o różnych rzeczach.
Wytarcie ciała, nałożenie piżamy. Rozczesanie włosów.
Wysłano z mojego Samsunga F41.2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Trening na jawie

Rozejrzyj się po podwórku. Zwizualizuj w dowolnym miejscu ogromną pomarańczową kostkę o gąbczastej strukturze.
Zmień kolor trawy na fioletowy.
Skup się mocno i nanieś na fizyczną rzeczywistość mentalny obraz trzylatka pchającego wózek ze zminiaturyzowanym dorosłym.
Spójrz na jezdnię, z otwartymi oczami wyobraź sobie pełzające po niej niemowlę.
Zmień kolor ubrania przypadkowego przechodnia. Zwymiotuj mentalnie na chodnik, pozbywając się w ten sposób złych energii, które ci przeszkadzają.
Przenieś swoje ciało astralne kilkadziesiąt metrów w przód.
Wysłano z mojego Samsunga F41.2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Zniszcz swoje ciało astralne i ciesz się życiem bez snu...
Każdy ma takie sny z których nie chce się obudzić !

"Nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie..."
Julio Cortázar

LD 8

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1