Nie moge otworzyć oczu.
#1
Witajcie
Miałem dziś LD. Uświadomiłem się we śnie robiąc TR'a ale to na samym początku snu bo to był jeden z ostatnich już dzisiejszej nocy. Wiedziałem że to sen, ale moje powieki były tak ciężkie, jakby sparaliżowane. Lekko udało mi się otworzyć lewe oko (jakbym chodził z przymrużonym) i widziałem że to był nasz pokój ale całkiem inaczej urządzony.
Próbowałem zamknąć całkiem (z tym nie ma problemu) i wyobrazić sobie że je otwieram/ściągam jakieś "plastry/okulary", ale nic. W końcu gdy próbowałem z całych sił otworzyć oczy otworzyłem je, ale patrzyłem  się na sufit i leżałem już w łóżku wiedząc że się obudziłem.

Jakieś porady?
16 lat ( rocznik 00 c: ) | Okolice Mińska Maz. | NIE ZAPOMNIJ SPRAWDZIĆ CZY NIE ŚNISZ!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Miałem tak samo ze 2 razy już ;) Sen był tak płytki, że przy uświadamianiu się byłeś już pewnie na granicy wybudzenia, czułeś po prostu swoje prawdziwe oczy / powieki. Część bodźców z reala pomieszała się z bodźcami ze snu, aż w końcu te drugie całkiem odpłynęły i się przebudziłeś.

Normalna sytuacja, zwłaszcza jeśli to było Twoje pierwsze LD albo jedno z pierwszych. Ważne, byś tego nie rozpamiętywał i nie obawiał się powtórki jakichkolwiek problemów, bo możesz nieświadomie się nakręcić na kolejne takie pobudki w czasie LD. Po prostu do przodu z pozytywnym nastawieniem i będzie coraz lepiej ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
właśnie nie jest to pierwszy ld bo miałem tak z oczami z 3 razy, a wcześniej wszystko było spoko tj. normalnie mogłem otwierać oczy, latać, itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
No to właśnie tak jak pisałem, pewnie po tym pierwszym razie miałeś ciągle z tyłu głowy myśl typu "żeby tym razem mnie nie wyrzuciło" albo"byleby znów nic się nie stało" i zadziałało to na Twoją niekorzyść. Nie myśl o porażkach i możliwych niepowodzeniach, a będzie dobrze :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Pisałem wszędzie masę razy, żeby nie starać się otwierać powiek siłą w LD, to się zawsze tak kończy :)
Poza tym co pisał Sławek, to trzeba pamiętać, że przecież snu bardzo trudno jest stworzyć dany krajobraz, projekcje, przedmiot, cokolwiek - przed samymi oczami. Dlatego tak samo nie należy się spodziewać, że jak sen rozpoczął się w ciemności, to elementy pojawią się wszystkie naraz. Trzeba włożyć nastawienie i dać podświadomości trochę czasu, najlepiej to wychodzi jak stara się akomodować wzrok do ciemności i próbować dostrzegać kolejne obiekty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Robię TR i nie mogę się uświadomić Niecierpliwy18 10 8,775 30-08-2022, 19:36
Ostatni post: Isabela
  Nie mogę uzyskać LD Zniechęcony 107 24,809 17-01-2021, 00:48
Ostatni post: Zniechęcony
  wyrzuca mnie po zamknięciu oczu ayz 2 1,039 12-01-2020, 22:56
Ostatni post: incestus
  Wizualizacje wzrokowe podczas paraliżu sennego pomimo zamkniętych oczu? Mariusz 12345 2 975 26-08-2019, 18:55
Ostatni post: incestus
  Nie mogę zasnąć do Wbtb Korsarz04 0 765 11-07-2019, 09:01
Ostatni post: Korsarz04

Skocz do:

UA-88656808-1