Pomysły na oryginalną zabawę
#91
Jako iż sama mam sporo planów na najbliższe LD, to i od siebie dorzucę co nieco, jednocześnie odkopując temat:
-Zamiana w Wilka
-Transformacja w SSJ 2 lub 3, Kamehameha, kaioken, Genki Dama i oczywiście fuzja, do tego z chęcią ponaparzałabym się z Księciem Saiyan.
-Podróż do świata naruto, rzucanie skurikenami i kunaiami, trenowanie technik, zysanie sharingana, byakugana i rinnegana, oraz zostanie jinchuuriki
-Bieganie z Faith Connors po dachach w mieście szkła
-Podróż na Pandorę, zamiana w Na Vi, lot na Ikranie, może nawet na toruku, bieganie i skakanie miedzy gałęziami tamtejszej roślinności
-Skok ze spadochronem z orbity
-Podróż do świata Skyrim, krzyk, walka ze smokami, zwiedzani grobowców i jaskiń
-Działanie jako Szaman z Króla Szamanów, posiadanie własnego ducha, walka
-Zanurkowanie na dno oceanu
-Lot w kosmos i odczucie braku grawitacji.
-Przenieść się na pole bitwy w której uczestniczy husaria i wsiąść w tym udział.
-Rozmowa z przewodnikiem
-Zdobyć moc kontroli nad czasem
-Trafić na środek bitwy urwanej z Overwatch i walczyć jako różni bohaterowie.
-Dostanie się do świata HTTYD i latanie na smokach

Trochę tego jest, ale planuję to na bierząco spełniać :3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#92
A może po babsku - poprzymierzac kolekcje wielkich nieosiagalnych mistrzów mody???

Jeśli będzie mi dane- pewnie dla wielu pomysl prymitywny- pojezdze konno po plaży na przepieknym siwku. 

Ps Co jest z tym podwajaniem wyrazów kiedy pisze z tel??? Też tak "macie"macie ????? ????
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#93
uprawianie parkoura w najbardziej niebezpiecznych i najlepszych do tego miejsc czyli to co najlepsze - zawsze zabronione znaczy sie moze ktos bedzie wiedziec gdzie xd ogólnikowo piszę parkour spoko jest
Cytat:Everybody wants to go to heaven but nobody wants to die

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#94
Moim pomysłem nie wiem czy już taki był jest lecieć w kosmos tak cały czas az do granic wszechświata i zobaczyć co za nią jest
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#95
(18-11-2018, 02:17 )Korsarz04 napisał(a): Moim pomysłem nie wiem czy już taki był jest lecieć w kosmos tak cały czas az do granic wszechświata i zobaczyć co za nią jest

Że co?

Granica Wszechświata...

Czyli co jakbym był już przy tej granicy, to by mnie odpychało, blokowało? Nie mógłbym przełożyć ręki przez tę granicę?

Przydałoby się tu pojęcie: "hipersfera 3 wymiarowa".

Teraz połącz jedno z drugim i... Masz odpowiedź.

Wszechświat:

- rozszerza się,
- jest skończony,
- nie ma granic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#96
(18-11-2018, 12:50 )Dreamer napisał(a):
(18-11-2018, 02:17 )Korsarz04 napisał(a): Moim pomysłem nie wiem czy już taki był jest lecieć w kosmos tak cały czas az do granic wszechświata i zobaczyć co za nią jest

Że co?

Granica Wszechświata...

Czyli co jakbym był już przy tej granicy, to by mnie odpychało, blokowało? Nie mógłbym przełożyć ręki przez tę granicę?

Przydałoby się tu pojęcie: "hipersfera 3 wymiarowa".

Teraz połącz jedno z drugim i... Masz odpowiedź.

Wszechświat:

- rozszerza się,
- jest skończony,
- nie ma granic.
To wiem, że się rozszerza...

Człowieku w snach jak będziesz chciał to tą granicą będą jakieś kucyki.

Akurat na temat kosmosu to mnie nie musisz uczyć.... Od urodzenia się nim interesuje i zawsze mnie do niego ciągnie. A po drugie to miał być "oryginalny" pomysł. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#97
Jako ze wątek umarł, a jest na tyle ciekawy że nie jest raczej warty zakopywania, to go odkopie. Ostatnio sporządziłam sobie pełną szczegółową listę rzeczy do zrobienia w ld. Może nie wszystko z tego jest uber kreatywne, ale myślę że ogólnie fajną opcją jest dzielenie się pomysłami na ciekawe LD. Cześć z tego tez pojawiła się w moim poprzednim wpisie sprzed 3 lat, ale to jest ogólny zbiór wszystkiego do zrobienia
 
Anime:
 
Naruto:
Posiadanie sharingana, byakugana, rinnegana, uzywanie technik i broni ninja, spotkanie z postaciami, walka z Madarą
Dragon ball:
Kamehameha, SSJ fuzja, kaioken, genkidama, walka z Vegetą, poznanie postaci
Soul Eater:
Spróbowanei swych sił zarówno jako broń jak i mistrz, spróbować jak smakuje dusza, , poznanie postaci
Shaman King:
Poznać różne duchy, przeprowadzić z nimi jedność oraz wejscie od broni, sparing z Renem, poznac postaci
Assassination Classroom:
Spotkać Korosensei-a i spróbować go zabić
  
Animacje:

HTTYD:
Lot na smoku, tresura smoka, lot w stroju czkawki, poznać postaci
Avatar(aang):
Posiąść moc 4 żywiołów, zawalczyć z Ozaiem, poznać postaci
 
 
Gry:
 
Mirrors Edge:
Uprawiać parkour na dachach miasta szkła z Faith, poznać postaci
Skyrim:
Używać krzyków i magii, zdobyć jakieś grobowce
Assassins Creed
Być assasynem (najlepiej z czasów Ezio)
 
Filmy:

Avatar(Navi):
Żyć jako jeden z Navi, poznać postaci
Piraci z karaibów:
Być członkiem załogi Jack-a Sparrowa, zostać kapitanem statku pirackiego i zmierzyć się z flotą
Spiderman:
Latać po mieście na pajęczynach
 
 
Inne:
 
Zmiany ciała:
Zmiana płci, wieku, zmiana w wilka, rybę, muchę i ptaka
Woda:
Pospacerować po dnie oceanu z masywną podwodną latarką, wypełnić jakiś budynek wodą, skakać do morza z klifów, pływanie żaglówką, kiteboardem itp
Powietrze:
Latanie, skok ze spadochronem z jakiejś ogromnej wysokości, skydive w górach
Bogactwo i sława:
Posiadać miliony i wydawać je w głupi sposób(np. wykupując cały asortyment jakiegoś sklepu), wille, drogie samochody, koncertować jako gwiazda rocka przed milionami
Podróże:
Azja, kosmos, przyszłość, przeszłość
Inne:
przełamanie fobii przed pająkami poprzez zabawę z ptasznikami, przetrwać na bezludnej wyspie lub w dżungli
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#98
nie wiem czy to już było ale przedstawię moje pomysły:
-wykorzystać to że istnieje telepatia senna i wybrać się z kolegą na jakąś przygodę (to akurat jest prawda że można być razem w jednym śnie.
-wybrać się na marsa i uprawiać tam skydiving.
-wysadzić się bombą atomową.
LD - 49
Sny o LD -  7
FA - 11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#99
hmm.. trochę odświeżę ten temat moim pomysłem:
zapytać się jakieś postaci we LD coś w stylu "jakie było moje poprzednie wcielenie?"
@incestus spróbuj tak zrobić i napisz jaką odpowiedź dostałeś. a może próbowałeś tak robić? hmm... nie ukrywam że fajnie było by poznać swoje poprzednie wcielenie.
LD - 49
Sny o LD -  7
FA - 11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
(15-07-2021, 23:11 )Sewek2115 napisał(a): zapytać się jakieś postaci we LD coś w stylu "jakie było moje poprzednie wcielenie?"

Rzeczywiście świetny temat, którego nie warto zakopywać bo można czerpać inspirację na swoje LDki.
Co do poprzedniego wcielenia to mi osobiście się wydaję że projekcja ściemni - przynajmniej w moim wypadku ze względu na to że ja w takie rzeczy osobiście nie wierzę, ale z ciekawości też chciałbym usłyszeć taką odpowiedź. 

Moje pomysły; 
1) Znaleźć sennego przewodnika + "wytresować", który będzie pomagał się uświadamiać w kolejnych snach 
2) Lecieć w górę przez cały sen i zobaczyć gdzie dolecę. 
3) Wskrzeszenie zmarłych z okolicznego cmentarza
4) Poszukiwanie innych równoległych wszechświatów (*ewentualnie niszczenie ich) 
5) Zmiana w Super Saiyana
6) Bieg z prędkością światła niczym Flash
7) Stworzyć swojego klona
8) Zmienić się w projekcję, która mnie będzie denerwować i trolling w postaci naśladowania, chciałbym zobaczyć jej reakcję. 
9) Cofnąć się w czasie do wcześniejszego snu nieświadomego i powiedzieć sobie że jestem tu aby powiedzieć sobie że to jest sen i zobaczyć reakcję - wiem że to i tak ściema ale chciałbym tak zrobić :D 
10) Stoczyć pojedynek z Freddym Kruegerem 
11) Porozmawiać z podświadomością i poprosić ją o więcej LDków :D
 
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1