Dziennik mych snów powalonych.
#21
O ile sobie przypominam, to daliśmy wszystkim znać, że każdy może tu prowadzić swój dziennik snów zamiast papierowego, więc to jego sprawa co tu pisze i czy chce być poczytny. Słuchaj naszych rad to niedługo będziesz pamiętał szczególiki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#22
Teraz będą ferie to WBTB wejdzie w grę oraz będę mieć więcej czasu za przypominanie snu po obudzeniu.

PS. Dzisiaj nic nie zapamiętałem ze snu.
Jak żyć ?

8-> Dalej nie wiem jak żyć...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#23
Dzień 4

Nic...

Dzień 5

We śnie byłem jako wiking i uczestniczyłem w bitwie, po czym sen się urwał bo mnie ktoś toporem trafił.
Jak żyć ?

8-> Dalej nie wiem jak żyć...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#24
Nie wydaje mi się, że zastsowałeś się do rady. Nie otwieraj oczu po przebudzeniu, leż tak kilka minut i staraj się przypomnieć sen, minuta po minucie, w głowie przewijaj masy znajomych ci elementów, które mogą kojarzyć się z niepamiętanym snem. Np bita - czy byli tam inni ludzie? Ktoś znajomy? Co czułem? Może inne bronie, łodzie, rogaty hełm, walkirie, oblężenie, śnieg, rozkazy ? itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#25
Dwa lata później

zaczęło się tak że chodziłem jakąś postacią po GTA ze środkowym palcem uniesionym górze chodziłem tak i w kółko i w kółko nagle przyjechałło jakieś Auto w nim czterech typów którzy się na mnie patrzyli i okrążyłem ich Auto pokazując im Faka po tym jeden wysiadł zaczął coś do mnie mówić i mnie gonić I nagle z bycia w single player znalazłem się w multiplayera w Niewiadomy sposób potem zaczęła się cała akcja bo na Multi miałem mody ze singla i mogłem sobie spowolnić czas przyjeżdżała straż jakieś Koparki policja śmigłowcem ale aut dziwo nie było. skakałem po tych koparkach i wozach strażackich sprawdzają czy z tyłu nie ma itemów Które mógłbym użyć przeciwko nim ale tak biegałem wokół nich w spowolnionym czasie oni sobie strzelali ale ja biegałem pomiędzy nimi jakby stali w miejscu

#2

andrew u mnie oparty o klaudii ścianę na łóżku ja gram u siebie on muzyki słucha potem akcja przenosi się do maciowakrza my czyli ja loki i andrew zamknięci w garażu mówimy o tricku do euro trucka który pozwala na automatyczną jazdę ktoś nas nie chciał wypuścić więc zbutowałem bramę i się wyłamała potem się kłóciliśmy jaki to trick i ja wsiadłem do tira na podwórku a andrew do auta przy malinach mówiłem ze se odjadę tirem jak nie powie tego tricku potem akcja się jakoś potem przeniosła zaś do domu a ja grałem euro trucka z tym trickiem

#3

jadę dziadka autem pod jakis cmentarz zaparkować a za mną jedzie mercedes kombi w automacie, parkuje kie i sprawdzam te auto za mna i idę za tatą z włączoną latarką od kluczyków z mercedesa i pytam się go o co chodzi i on mi mówi ze mam se założyć grafik i kalendarz czy cos i nagle ciotka z auta firmowego wyskakuje przez okno i cos tam mówi

#4

byłem u sąsiadów na podwórku próbowałem wziąć swoje zaparkowane tam auto z tylu za domem ale cos nie działało i przeszedłem się kawałek do bramy i z powrotem potem wyszły z domu dwie dziewczyny jedna 9/10 druga 10/10 chciały mi pomóc wyjechać i zapytały co się stało potem próbowały otworzyć bramę ale się nie dało i jedna poszła do domu po klucze do auta które już stało przed bramą i powiedziała z taką jakąś miną weź te na naszą odpowiedzialność

xD wiem wiem... ale po zwątpieniu jakoś tak obejrzałem sobie incepcje i naszło mnie więc no
Jak żyć ?

8-> Dalej nie wiem jak żyć...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennik snów akaKowalska akaKowalska 35 1,503 7 godzin(y) temu
Ostatni post: akaKowalska
  Dziennik snów Sennego Spacerowicza Dream Walker 308 146,687 27-03-2024, 10:57
Ostatni post: Dream Walker
  Dziennik snów Kilera Jestem Kiler 412 52,465 11-02-2024, 15:38
Ostatni post: Jestem Kiler
  dziennik snów doysoyk Doysoyk 24 1,707 14-01-2024, 08:28
Ostatni post: Doysoyk
  Dziennik snów z całego życia ;] Rulez 50 28,883 28-04-2023, 21:45
Ostatni post: Rulez

Skocz do:

UA-88656808-1