Pierwsze wrażenia
#1
Jak w temacie, jakie były wasze pierwsze wrażenia kiedy udało wam się wejść w świadomy sen, jak się skapliście wasze pierwsze słowa itp. itd. To ja zacznę.

Byłem nad morzem i spacerowałem nad morzem, w pewnej chwili powiedziałem "Co jest k**wa, przecież z obozu wróciłem 3 miesiące temu", i sobie latać zacząłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Ja sobie pomyślałem - " O ku***, przecież to sen - mam LD :D" i zabrałem się za męskie sprawy :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
xD

W sumie pisałam o tym już w moim notatniku, ale skoro jest temat specjalnie do tego.. ;)
No więc w pierwszym LD mój telefon złamał się na pół, a mimo to nadal działał..bardzo mnie to wtedy zastanowiło, nagle się zerwałam i krzyknęłam: "Ku*wa, przecież to sen!!" XD
Wrażenie nie do opisania ;) ten przebłysk świadomości..niesamowite xD
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
A ja wtedy miałem największy koszmar w życiu :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Była noc, siedziałem sobie na krześle w kuchni patrząc w okno. Nagle ni stąd ni zowąd postanowiłem zrobił TRa. Ścisnąłem palce na nosie i istny armagiedon. Uświadomienie, zwłaszcza pierwsze, trudno opisać, ale się da -Samo oddychanie przez zatkany nos jest zajebiste. Uczucie przebywania we śnie świadomym jest anielskie, zgoła odmienne od reala -w końcu jest to stan świadomości gdzie nie ma nic fizycznego. Wszystko jest takie jakby było zbudowane z naszych najpozytywniejszych uczuć, emocji i klimatów jakie poznaliśmy w życiu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Pierwszy LD miałem jeszcze za czasów podstawówki. Kiedy tylko zorientowałem się, że to sen powiedziałem coś w stylu "To jest sen w takim razie ja się budzę". I tyle z mojego pierwszego LD było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
@racuchy - trochę lipa :P :mrgreen:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#8
ja się uświadomiłam jak miałam sen że jestem w głębinach jeziora. Byłam już tam na maxa długo a mimo to się nie udusiłam. No i powiedziałam... "Kur*a, to musi być sen". I się obudziłam :lol:
nothing is everything
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#9
A ja pamiętam to uczucie... nie do opisania :D To było w piekarni i chciałeś sobie coś kupić... a tu nagle nie wiadomo skąd zorientowałem się, że to LD. Zrobiłem TR, który wyszedł pozytywnie, i z radości wybiegłem przed piekarnie, wrzeszcząc z radości "KURWA, JA MAM LD!" :lol: Szkoda tylko, że mnie zaraz zaczęło wsysać :( Ale uczucie niezapomniane :]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#10
Ja w pewnym momencie zorientowałem się, że to sen, bez żadnych testów rzeczywistości i technik.

Pierwsze wrażenie - WOOOOW! To świadomy sen! Co tu zrobić? co tu zrobić?!!??!

Polatałem może z pół minuty i się obudziłem. :)
Zobacz jak wyglądają świadome sny - zapisz się na kurs!
W 100% naturalne sposoby na bezsenność
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwsze LD! Soldier 9 1,560 16-04-2022, 22:24
Ostatni post: Sewek2115
  Pierwsze LD kacper267 3 1,514 22-04-2019, 22:48
Ostatni post: incestus
  Pierwsze LD Michal25 5 2,908 08-01-2018, 22:43
Ostatni post: incestus
  Pierwsze LD? Arard 3 2,231 24-12-2017, 00:38
Ostatni post: incestus
  pierwsze LD Mateuszsen 2 2,603 31-01-2017, 16:11
Ostatni post: Mateuszsen

Skocz do:

UA-88656808-1