Zaplecze [temat bez ograniczeń]
Mieczysław napisał(a):"temat bez ograniczeń", a twój post usuniety
Jest tu dozwolony offtop i można rozmawiać bez ograniczeń, ale na pewno nie będą tolerowane śmieciowe posty napisane tylko po to, by testować cierpliwość moderatorów.

Poważnie Mieczysław, nie przeginaj pały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Banicja.
Wysłane z mojego Commodore 64


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
(27-12-2015, 23:46 )wampia napisał(a): Mietek czyta w myślach, a Fallen chyba to miało być do Quadii a nie do mnie :p
Tak? A to przepraszam :) W takim razie odpowiedź kieruję do Quadii, jeśli to przeczyta :P
EDIT: A jednak do Wampii :P
let's worship cats
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
wampia napisał(a):Mietek czyta w myślach, a Fallen chyba to miało być do Quadii a nie do mnie :P
Ten temat był tu od dawna i z założenia jest swego rodzaju alternatywą dla czatu, więc nie trzeba było długo myśleć by zaproponować udzielanie się tutaj :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Ale przecież posty naliczają się.
Wysłane z mojego Commodore 64


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Solniczek! napisał(a):Ale przecież posty naliczają się.
Hm... Faktycznie, to niefajne. Poszperam w ACP, może znajdzie się na to sposób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
(27-12-2015, 23:52 )SlaviaConsesiao napisał(a): Ten temat był tu od dawna i z założenia jest swego rodzaju alternatywą dla czatu, więc nie trzeba było długo myśleć by zaproponować udzielanie się tutaj :P

Niby. Komunikat dopiero się pojawił jak Mieczysław napisał "pierwszy"




PS. @Fallen kurde faktycznie to było do mnie, ale dopiero teraz zczaiłam do jakiego mojego pytania to się odnosiło :D
"Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Wampik chociaż jest na forum od pięciu lat i ma tysiąc postów ma tyle samo gwiazdek co osoba mająca 150 postów. Niesprawiedliwe.

Wampia, Slavia dodał post w Partnerzy, że to alternatywa. Mietek pierwszy to zobaczył
Wysłane z mojego Commodore 64


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
XD
Nwm chciałbym napisać tylko xD jak na czacie, ale pasuje napisać coś wiecej bo znowu Slavia zarzuci mi testowanie cierpliwości
Dobra nie wiem co jeszcze mogę napisać przepraszam slavia jeśli testuje cierpliwość
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Niestety nie mogę nigdzie znaleźć opcji blokującej naliczanie postów. A już na pewno nie dałoby rady w danym temacie, prędzej w całych działach, co odpada.

wampia napisał(a):Niby. Komunikat dopiero się pojawił jak Mieczysław napisał "pierwszy"
Przed komunikatem na głównej było jeszcze ogłoszenie w działach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1