Badanie populacyjne
#11
Niestety, nie jestem już dłużej członkiem Ruchu Oneironautycznego i nie wiem, co u nich się dzieje. Uzyskaliśmy około kilkuset odpowiedzi, ale chyba nikt nie pokusił się o analizę wyników i ich zaprezentowanie. Biorąc pod uwagę warunki, w których opuszczałem RO, projekt mógł kompletnie upaść.
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
No trochę to chaotyczna banda, jedynym sensownym gościem był tam M. Sobkowiak, czyżby odstawił świadome śnienie w kąt?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
LDki to n wiadomo, jednakowoż ma trochę problemów w życiu prywatnym przez co RO upadło powoli. Brakowało nam silnego filaru i jebs.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#14
Ja tam jestem jednak zdania, że zabrakło osób zaangażowanych. Ja właśnie odszedłem przez to, że nie potrafiłem się w to zaangażować. Nie dla mnie takie organizacje :)
let's worship cats
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#15
Zobaczę, może uda mi się przekonać RO aby dało mnie ankiety i na ich podstawie zrobię jakiś raport :b
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#16
Tak, na pewno będzie Ci się chciało Ty leniu jeden :P
Wysłane z mojego Commodore 64


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#17
Już mam zgodę RO na opracowanie i zaraz otrzymam hasła, więc jest progress. Może dziś jutro wieczorem już będzie wszystko, bo coś z 500-1000 osób wypełniło tylko ankietę :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#18
http://imgur.com/a/eJp8e

Ta dam, ankiety opracowane. :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#19
tak tak kosmici facepalm
Zwykła świadomość jest jak sen, a prawdziwe życie rozpoczyna się, gdy mamy dość siły i odwagi, aby się przebudzić. Przebudzić we śnie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1