Reklamy
#1
Witam nie mogę znaleźć waszego wzoru reklamy w bbcode :)
czy można by założyć dział
,,Reklamy''
I tam umieścić bbcode waszej reklamy ?
Także można by za WARNA robić np 5 reklam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Skazańcy i prace społeczne na rzecz forum? :D Niby spoko, ale kto ma na to umiejętności i czas?

Można by stworzyć taki temat, gdzie każdy dobrowolnie mógłby wstawiać swoje pomysły na wypromowanie forum, wstawiać swoje bannery, filmiki itd.

No i gdzieś trzeba walnąć ogłoszenie, bo szukamy kogoś do pozycjonowania, a że my biedni studenci, to nie stać nas na profesjonalistów :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Właśnie dzisiaj myślałem o tym by napisać wątek o wypozycjonowaniu forum pod fajnymi hasłami. Może by się znalazł ktoś ogarnia te sprawy. No chyba żeby zrobić jakąś zrzutkę.. To nie są duże koszta bo takie hasła jak "świadomy sen" czy po prostu "sen" nie są chyba zbyt popularne. Jutro będę miał okazję zapytać firmę się tym zajmującą, to napisze jakie stawki proponują. Możecie zaproponować hasła w google.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Wpierw trza ogarnąć które hasła są najpopularniejsze, bo mamy do wyboru:
-Świadome śnienie
-Świadomy sen
-Sen
-Sny
-LD

Tyle jeśli chodzi o główne 3 tagi :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Większość nie zna czegoś takiego jak "świadomy sen" i trafia na takie sformułowanie przez przypadek, bo na przykład szukali czegoś o paraliżu. Dla tego trzeba brać też pod uwagę poboczne słówka. (zmora nocna, paraliż itp.)
[H]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
Poboczne też, ale z tego co wiem trzeba wybrać 3 tagi przewodnie, czyli te najważniejsze. Pomniejsze terminy typu paraliż senny, zmora nocna, problemy ze snem, bezsenność, podświadomość itp. itd. też oczywiście muszą trafić na listę.

Trzeba ogólnie zbadać jakie tagi związane z tematyką forum są najczęściej wpisywane w google. Będziemy wtedy wiedzieć które słówka mają mieć większy priorytet.

FielX napisał(a):Większość nie zna czegoś takiego jak "świadomy sen" i trafia na takie sformułowanie przez przypadek
Może 10 lat temu, teraz spytasz kogokolwiek i jestem pewien że każdy będzie znał ten termin choćby ze słyszenia :P Ja od kiedy zacząłem praktykować LD spotkałem w swoim życiu tylko jedną osobe, która kompletnie nie wiedziała co to sen świadomy.

Wychodzi na to, że większość potencjalnych gości to osoby, które zainteresowały się tematem i szukają poradników, porad, osoby, które gdzieś usłyszały o tym i są zaintrygowane itd. I wpisują w google świadomy sen (między innymi).

Zresztą wystarczy poczytać temat "jak tu trafiłeś". Tam widać jak na dłoni w jaki sposób każdy user dostał się na forum i kiedy dowiedział się o LD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
Może ciężko spotkać człowieka w twoim wieku którego świadomy sen nie obił się o uszy ale ja zauważam co innego. Bardzo dużo osób nic o tym nie wie. Bardzo dużo osób również kojarzy to ze snem inkubowanym świadomie (pytałem masę razy na haxball'u :D Szukam kogoś kto by się chciał nauczyć, ale prawie wszyscy ignorują xD).
let's worship cats
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#8
No u ludzi w wieku +40 to pewnie trudno znaleźć :P Ale w wieku od 15 do 30 lat to nie spotkałem prawie nikogo kto by o tym nie słyszał. Oczywiście część z tych osób zna termin, ale nie wie konkretnie co oznacza, albo myli go z inkubowaniem snów :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#9
Przyznaję się bez bicia, zapomniałem zapytać się o koszty. Jakoś wyleciało mi z głowy. W trakcie szukania pracy jestem i jakiś rozkojarzony ostatnio bywam. W każdym razie jak będę miał następną okazje to zapytam.
Co do popularności haseł można to sprawdzić za darmo na Google adwords. Zrobiłbym to nawet teraz, ale pisze z telefonu. Na komórce coś nie chce mi działać ten analizer. Może ktoś z was ogarnie. A jak nie to jutro wam wypisze wszystko.
Bless!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#10
Zrobiłem małą analizę słowa "świadomy sen" w wyszukiwarce google.
Jesli chodzi o ilość wpisywania tej frazy wciągu ostatniego roku i konkurencyjność to:

A tu szczegóły.

W google można też znaleść analize trendu danej frazy. Jeśli chodzi o "świadomy sen" to sprawdźcie ten link.
Świadomy sen
Zwróćcie uwagę na opolskie. Cóż za ignorancja :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1