i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
pi pi z Prezesem - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Dziennik Snów (https://i-sen.pl/Forum-Dziennik-Snow--44)
+--- Dział: Dziennik Snów (https://i-sen.pl/Forum-Dziennik-Snow--14)
+--- Wątek: pi pi z Prezesem (/Temat-pi-pi-z-Prezesem--501)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Re: pi pi z predesem - Slavia - 04-09-2010

wampia napisał(a):Gratuluję kolejnego LD xD (Ja też chcę!!!) :D

Podpisano: Pełna zazdrości wampia ;)
Ale ty mnie demotywujesz kobitko... xD


Re: pi pi z predesem - wampia - 04-09-2010

SlaviaConsesiao napisał(a):Ale ty mnie demotywujesz kobitko... xD

A to czemu Slavia??? :D


Re: pi pi z predesem - Slavia - 04-09-2010

wampia napisał(a):A to czemu Slavia??? :D
A do tego to już sama powinnaś dojść 8-)


Re: pi pi z predesem - wampia - 04-09-2010

SlaviaConsesiao napisał(a):A do tego to już sama powinnaś dojść 8-)

Nie doszłam jakoś :D


Re: pi pi z predesem - Prezes - 21-09-2010

Dziś bardzo dziwna akcja, dawno nie miałem LD bo od czasu rozpoczęcia szkoły mam mało czasu na praktykowanie, a więc przejdźmy do rzeczy:
Śnił mi się sen (mniejsza z tym jaki) i jakiś glos mi powiedział, że śnie - zrobiłem test z nosem i oddycham ale dalej kontynuowałem sen, znów ten głoś powtórzył, że snię a ja test i dalej mi się sniły głupoty. potem niby się obudziłem we śnie i coś tam się działo, potem znalazłem się gdzieś indziej i to byl 3 sen w 1:D


Re: pi pi z predesem - wampia - 21-09-2010

Wooow xD No super sprawa z tym głosem. Też chciałabym, żeby mi ktos podpowiedział, że śnię. Może wtedy udałoby mi się osiagnąć przyzwoite LD xD A swoją drogą, jestem ciekawa, kto Ci to powiedział. Raczej nie podswiadomość, bo zgodnie z tym, co mówi się na forum, podświadomość nie chce, żebyś sie dowiedział, że śnisz. Moze to był..Twój opiekun? ;)


Re: pi pi z predesem - Prezes - 23-09-2010

Kolejne LD - uświadomiłem sobie, że śnie - test z nosem. Zatrzymałem całkowicie sen, zacząłem latać - najpier lewitować a pożniej jak superman, przenikałem przez ściany, polepszałem ostrość snu i dalej nie pamiętam co się stało :lol:


Re: pi pi z predesem - wiolonczelistka - 25-09-2010

Ale dooobre :D

Ja podzielam zdanie Kingi.. Też bym tak chciała... :P I może rzeczywiście był ot Twój opiekun?? :D Kto to wie..? Świat snów jest przecież taki..nieodgadniony... :P


Re: pi pi z predesem - Prezes - 09-10-2010

Siemanko, dziś miałem sen (nie świadomy) i śniła mi się pewna sytuacja - byłem w centrum handlowym ze znajomymi, gadaliśmy dobrze się bawiliśmy, nagl wszyscy się gdzieś rozeszli, pomyślałem sobie, że jakoś pusto i nagle podeszła do mnie moja koleżanka, która była wcześniej z nami, doznałem bardzo dziwnego uczucia ale super przyjemnego, rzuciła mi się w ramiona i powiedziała "mogli byśmy spróbować razem" i mnie pocałowała cały czas czułem to niesamowite uczucie, a po chwili się obudziłem. Pomożecie mi to zinterpretować ? :D Będę bardzo wdzięczny ;)


Re: pi pi z predesem - wiolonczelistka - 09-10-2010

Hmm.. skoro pocałowanie jej dało CI tak wielką przyjemność to chyba oznaczać, że ją po prostu pożądasz.. ;) Nie jestem w tym dobra ale taka byla moja pierwsza myśl.. :D