i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Definicja wyrazu waszym zdaniem xD - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Pozostałe (https://i-sen.pl/Forum-Pozostale--12)
+--- Dział: Hyde Park (https://i-sen.pl/Forum-Hyde-Park--13)
+--- Wątek: Definicja wyrazu waszym zdaniem xD (/Temat-Definicja-wyrazu-waszym-zdaniem-xD--446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Re: Definicja wyrazu waszym zdaniem xD - wampia - 05-09-2010

heheh xD Chyba chodziło o Biebera (bleee!) Nawet nie wiem, czy dobrze napiałam xD

Noni, dla mnie tak nie wygląda prawdziwy facet. Ani trochę...No chyba ze dla Ciebie ;)

Lamps napisał(a):Wampia ja idelnie pasuje do twojego opisu tylko piwne a brązowe oczy to chyba to samo co nie??


Heheh xD A to ciekawe, ciekawe..tak, piwne też mogą być :D


Re: Definicja wyrazu waszym zdaniem xD - Lamps - 05-09-2010

O to fajnie :D a możesz zdradzić skąd jesteś, bo odmęty świata mi wiele nie mówią a uwierz ja takich odmętów to mam w okolicy dużo :P xD


Re: Definicja wyrazu waszym zdaniem xD - lon3star - 05-09-2010

To nie forum randkowe xD a mój nowy zestaw avatar/sygna niszczy xD


Re: Definicja wyrazu waszym zdaniem xD - Ninja - 05-09-2010

lon3star napisał(a):To nie forum randkowe xD a mój nowy zestaw avatar/sygna niszczy xD
Nie Tobie decydować o flirtach na tym forum. Poza tym, zazdrośniku, Kinga i Laps tylko miło sobie gadają. Co do avatru i podpisu - podjąłeś zgubną decyzje dziecko.


Re: Definicja wyrazu waszym zdaniem xD - Lamps - 05-09-2010

lon3star co do twojego awatara to niszczy ale wygląd naszego pięknego forum :P po drugie to jest hydepark i mogę tutaj pisać co chce i z kim chce, jak zazdrościsz to mi to lata ale żal mi cb jest, że nadrabiasz braki jakimś super ego chłopczykiem w avatarze. Kinguś jak coś to pisz PW żeby koledze przykrości nie robić ;)


Re: Definicja wyrazu waszym zdaniem xD - lon3star - 05-09-2010

Mnie to obojętnie ale mi wszyscy uwage zwracać mogą jakie pisze tematy w hyde park ;(


Re: Definicja wyrazu waszym zdaniem xD - Lamps - 05-09-2010

to skoro tak, więc:

pisz też gdzie indziej, załóż swój dziennik snów, opowiedz coś więcej o sobie w odpowiednim dziale bo nie postarałeś się i nic o tb nie wiemy, pochwal się co chcesz osiągnąć na tym forum: OOBE czy LD a może ogólnie ezo?? opisz swoje doświadczenia dotychczasowe i umiejętności... piszesz tylko tutaj jak byś szukał forum do pochwalenia się awatarem... pasuje?? wystarczający argument czemu zwracaną masz uwagę?? mam nadzieję, że tak...


Re: Definicja wyrazu waszym zdaniem xD - Ninja - 05-09-2010

lon3star, zauważ, że jesteś jedyną osobą, która robi użytkownikom na złość i umyślnie ich denerwuje. Samego siebie chyba już przechodziłeś pod pseudonimem "boos". Powiedz, pytam z ciekawości, interesujesz się LD czy OOBE? Interesujesz się jakimkolwiek tematem z tego forum? Nie przeczę, że masz prawo tu być, ale jeśli jesteś tylko po to by denerwować innych, to czeka Cie niemiła niespodzianka.


Re: Definicja wyrazu waszym zdaniem xD - Jestem legendą - 05-09-2010

Hmmm ciekawa dyskusja ;) Ideał dziewczyny ? Nie istnieje :P Definicja przystojniaka albo przystojniaczki ... hmm chlopaka przystojnego pozna się po tym że jest niewątpliwie przystojny. Tego nie da się ukryć. Jeśli chodzi o dziewczyne wystarczy by grała w tenisa , była ładna, zgrabna i inteligentna. ;)


Re: Definicja wyrazu waszym zdaniem xD - lon3star - 05-09-2010

Ja interesuje się ezoteryką i nie mam zamiaru was denerwować, no może trochę.