i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Rozśmiesz swojego autystę! - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (http://i-sen.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://i-sen.pl/Forum-Pozostale--12)
+--- Dział: Hyde Park (http://i-sen.pl/Forum-Hyde-Park--13)
+--- Wątek: Rozśmiesz swojego autystę! (/Temat-Rozsmiesz-swojego-autyste--3813)

Strony: 1 2 3

Rozśmiesz swojego autystę! - CosmicKid - 03-10-2017

Wstałem dzisiaj rano i mnie natchnęło!

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie pod wspomnianym tytułem. Zasady są proste - zamieszczajcie w tym wątku krótkie filmiki z serwisu youtube, które mógłbym uznać za zabawne. Jeśli faktycznie podczas ich oglądania zagości uśmiech na mojej twarzy (lub w mojej głowie), to uczestnik otrzymuje punkt. Prawdopodobnie będzie również możliwość przekonania mnie do swojej racji i wytłumaczenie śmieszności filmiku - wówczas mogę skusić się o przyznanie punktu.

Parę istotnych kwestii:
- Tylko jeden filmik na dzień! Osoba, która przekroczy limit zostanie zdyskwalifikowana.
- Filmik musi trwać krócej niż 1 minuta (z wyłączeniem owej długości).
- Pod koniec dnia zbiorę wszystko do kupy, skomentuję i rozdysponuję punkty. W tym poście powinien pojawić się ranking.

Nagrodą w owym konkursie będzie tymczasowa ranga na forum "Forumowy Błazen" lub po prostu "Błazen".

Zapraszam zatem wszystkich do lurkowania w youtube'owych czeluściach i wynajdywania najzabawniejszych kąsków. Gusta mogą być różne, dlatego naprowadzę was paroma słowami kluczowymi: earrape, popular&dank memy, random, odpowiednio prymitywny albo zaskakujący humor, niepopularne

CosmicKid - znawca mało znanej youtube'owej sceny.

RANGKING:

1. Isabela - 8.5 pkt
2. Slavia - 1pkt
    AbaddonDrums - 1pkt
    Traveler - 1pkt
    NeuroCosmic - 1pkt

PATCH NOTES:

05-10-2017
- usunięto ujemne punkty
- zapowiedziano koniec sezonu I

RE: Rozśmiesz swojego autystę! - Isabela - 03-10-2017

RE: Rozśmiesz swojego autystę! - Slavia - 03-10-2017

Cosmic laugh, you win challenge

Wyobraźcie sobie minę szarego Kowalskiego wchodzącego na to forum pierwszy raz i widzącego na liście nowych wątków tytuł tego tematu :P

Na szczęście mam doświadczenie z Kosmikiem

RE: Rozśmiesz swojego autystę! - AbaddonDrums - 04-10-2017

:D

RE: Rozśmiesz swojego autystę! - CosmicKid - 04-10-2017

Podsumowanie 03-10-2017:

@Isabela, poprawny earrape niezorientowany na ilość, ale na ogłuszenie widza w jedynym słusznym momencie. Niemniej, pozostaje jakiś niedosyt, ale plus za postać elmo, którą należy katować. +1 :P

@Slavia, powinienem Ciebie zdyskwalifikować na starcie, ale najwyżej utrudnię Ci za zadanie i będę odejmował punkty za filmiki, które już widziałem. Tutaj mamy świetną wstawkę z lubianymi przeze mnie glitchami w Matrixie, którego już nie pamiętam. Brakuje mi jedynie jakiejś zabawnej ścieżki dźwiękowej, na początku klimatycznej, filmowej, a potem czysto komediowej. +1

@AbaddonDrums - wrzuciłeś filmik po północy, więc znajdzie się w jutrzejszym zestawieniu. :P

RE: Rozśmiesz swojego autystę! - NeuroCosmic - 04-10-2017

Fallen wykorzystuje...

RE: Rozśmiesz swojego autystę! - Slavia - 04-10-2017

(04-10-2017, 09:38 )CosmicKid napisał(a): @Slavia, powinienem Ciebie zdyskwalifikować na starcie, ale najwyżej utrudnię Ci za zadanie i będę odejmował punkty za filmiki, które już widziałem.
No nie da się cholera wstawić czegoś dobrego, czego nie widziałeś :P Ten filmik nawet na YT nie był, sam musiałem go wstawiać xD

RE: Rozśmiesz swojego autystę! - Isabela - 04-10-2017

RE: Rozśmiesz swojego autystę! - Traveler - 04-10-2017

RE: Rozśmiesz swojego autystę! - CosmicKid - 05-10-2017

Patch note:

Zmieniam zasady gry - ujemne punkty to nie najlepszy pomysł, dlatego takich nie przewiduję. Ponadto, nie określiłem końca konkursu - spodziewam się, że pierwszy sezon skończy się wraz z październikiem. W takim razie bawimy się do 30-ego włącznie.

Podsumowanie 04-10-2017:

@AbaddonDrums, w porządku filmik, nie spodziewałem się tego zakończenia, jednak widziałem już tyle filmików z pieskami, niektóre z niezłymi editami, że ten jest jedynie kolejną ciekawostką. Niemniej, to zawsze coś nowego w kolekcji, więc jak najbardziej +1.

@Neurocosmic, samo w sobie jest takie se, trochę na wyrost, ale doceniam za nawiązanie do fallen liścia. :P +1

@Isabela, pierwsze, co mi było dane obejrzeć z podobnym motywem, to "weź spierdalaj" tak więc i tutaj spodziewałem się, na czym polega żart. Straciło to nieco na śmieszności już dawno, ale za poszerzenie horyzontów leci +0.5

@Traveler, hehehe, widziałem to już gdzieś, ale prawie zapomniałem. Jako ogólny tip: podoba mi się, jak oczywiste dźwięki znajdują zastosowanie w mało spodziewanych scenach. :P +1

Also, postanawiam codziennie dodawać też coś od siebie: