i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
夢 Skipper's dreams 夢 - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Dziennik Snów (https://i-sen.pl/Forum-Dziennik-Snow--44)
+--- Dział: Dziennik Snów (https://i-sen.pl/Forum-Dziennik-Snow--14)
+--- Wątek: 夢 Skipper's dreams 夢 (/Temat-%E5%A4%A2-Skipper-s-dreams-%E5%A4%A2--3690)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


夢 Skipper's dreams 夢 - Skipper - 28-07-2017

S K I P P E R'S
D R E A M S

Witaj! Strona którą aktualnie przeglądasz to mój osobisty dziennik w którym zapisuje swoje sny, te świadome i nieświadome. Następnie poddaje je analizom i wystawiam comiesięczne statystyki. Robię to, ponieważ chcę spełnić swoje marzenia, których nie spełnię na jawie - I to wszystko dla czystej rozrywki i dobrej zabawy. Ty też przyłącz się do forum i dziel się z nami swoimi marzeniami sennymi!

---> Dziennik z kursu 2017 <---

LD - WBTB 5,5+5 SSILD, MILD https://i-sen.pl/Temat-%E5%A4%A2-Skipper...7#pid30307
LD - TR włącznik, TR dłonie https://i-sen.pl/Temat-%E5%A4%A2-Skipper...3#pid32653
LD - TR nos https://i-sen.pl/Temat-%E5%A4%A2-Skipper...9#pid37199
LD - TR nos https://i-sen.pl/Temat-%E5%A4%A2-Skipper...9#pid37199
LD - TR nos https://i-sen.pl/Temat-%E5%A4%A2-Skipper...9#pid37199
LD - TR nos https://i-sen.pl/Temat-%E5%A4%A2-Skipper...8#pid37198

(25-02-2018, 21:55 )TOP LISTA napisał(a): 1. Seks (norma, gimbus to musi)
2. Latanie, niewidzialność, przechodzenie przez ściany, oddychanie pod wodą - wykonane
3. Podróż na księżyc
4. Uczenie się magii w Hogwarcie
5. Napad na bank
6. Jakiś rozpiernicz w szkole boom
7. Wzięcie narkotyku i obserwowanie co wymyśli mózg
8. Rozmawianie z postaciami
9. Kontynuacje filmów/anime/książek
10. Trolowanie ludzi z ukrycia i obserwacja ich reakcji

Znaczenie koloru tytułu:
 - Świadomy sen - #LD
 - Sen o świadomym śnie - #SLD
 - Sen kontroli - #SK
 - Fałszywe przebudzenie - #FA
- Nieświadomy sen




RE: Skipperowe LD 2018 - Skipper - 02-12-2017

2 GRUDNIA 2017

Ilość zapamiętanych snów: 1 LD
Ilość przespanych godzin: 23:00 - 8:00 / 9h
Technika: WBTB + SSILD + (MILD)

"Pierwszy lot" #LD
Zmęczony po całym dniu przyszedłem do domu, usiadłem przed telewizorem i włączyłem sobie film podjadając czipsy. Wybiła godzina 23:00 a ja zdecydowałem, że się prześpię, bo nie mam nic innego do roboty. Przed pójściem spać powtarzałem mantrę "Kiedy będę śnił, przypomne sobie, że śnię" wykonałem SSILDa z marnym przekonaniem, że to właśnie dzisiaj będzie ten dzień kiedy uzyskam LD no i zasnąłem...
Obudziłem się z zakatarzonym nosem o godzinie 4:30, powędrowałem do łazienki wydmuchać nos, a następnie do kuchni, aby napić się wody. Zajęło mi to mniej więcej 5 minut, więc można to chyba uznać za WBTB (?) Położyłem się spowrotem i przystąpiłem do wykonywania SSILDa (4 szybkie serie i 4 wolne serie) Po wykonanych cyklach zacząłem powtarzać mantrę "Kiedy będę śnił, przypomne sobie, że śnię" bez wizualizacji i powtórzyłem to około 10 razy.

Nagle znalazłem się OD RAZU ŚWIADOMY na podwórku mojej babci, nie wykonałem nawet TRu, aby się upewnić. W miejscu w którym byłem latało pełno różnych randomowych kolorowych przedmiotów, a ludzie poprzebierani niczym na karnawał  chodzili w okół podwórka praktycznie bez celu. Wkroczyłem zafascynowany tym światem na trawę i przybliżyłem się do niej. Powiedziałem sobie wtedy, że musze wiedzieć, że jest tu pięknie nawet jeżeli zapamiętam ten sen słabiej. Przypomniałem sobie o swojej liście "3 rzeczy jakie chce zrobić w LD"  Topka wyglądała tak: 1.Latanie, 2. Oddychanie pod wodą 3. Przechodzenie przez ścianę. Próbowałem wzbić się w powietrze, a udało mi się to dopiero po rozbiegu. Polatałem sobie trochę nad blokiem i wylądowałem na deptaku obok, gdzie spotkałem ładne koleżanki. Chciałem spróbować zaruchać, bo to jedna z pierwszych rzeczy, którą ponoć robi się w swoich pierwszych LD. Każda moja próba była nie udana... Za każdym razem kiedy chciałem zbliżyć się mocniej do jednej z dziewczyn, wyszarpywały się one i się poprostu nie dało *smuteg* Podczas kiedy chciałem TO zrobić z koleżankami pomyślałem sobie o tym, że w dzienniczku będę musiał to zapisać jakoś inaczej, aby nikt kto znalazł by mój papierowy dziennik się nie domyślił, więc pomyślałem o zapisaniu słowa w innym języku i automatyczne dostałem jakby kadr na tłumacza google z polskiego na japoński. Nie wiedziałem co robić w tym śnie poprostu latałem i myślałem, nic konkretnego nie wymyśliłem, ale jednak podczas tych przemyśleń przeniosło mnie pod szkolną stołówkę do której wleciałem przez ścianę i wylądowałem przy stoliku obok pani Renatki, która pilnuje nas zawsze, abyśmy nie rzucali jedzeniem XD. Przeszedłem przez drzwi prowadzące do miejsca w którym przygotowuje się obiadki i znalazłem się w mini pomieszczeniu w którym były moje koleżanki (tym razem inne) Też się nie dały, więc spróbowałem im zaimponować latając, lecz w tym małym i ciasnym pomieszczeniu nie było za dużo miejsca by wziąć rozbieg do lotu, próba nie powiodła się. Wyszliśmy stamtąd i znaleźliśmy się przed klasą do języka polskiego przed którą stał jakby już dla mnie przyszykowany turecki dywan na którym się wzniosłem. Ni stąd ni zowąd usłyszałem głos taty wołającego "Idź już spać" I od tego momentu moja świadomość i kontrola zaczęła gasnąć... Obudziłem się na dywanie, ale tym razem w pokoju i ujżałem drzwi do mojego pokoju, które były rozświetlone światłem porannego słoneczka. 

Wybudziłem się w śnie i później zaraz na jawie o 5:30. Byłem podjarany całą tą sytuacją i przez ponad 10 minut nie potrafiłem zasnąć, już nie starałem się o LD, zasnąłem i wstałem o 8:30 :D

Można powiedzieć, że to pierwsze moje takie prawdziwe LD poza tymi dwoma, ktore trwały kilka sekund i były niestabilne. Nad czym powinienem pracować???



RE: Skipperowe LD 2018 - Lapis - 02-12-2017

Połączenie  trzech sposobów  czyli  WBTB ,SSILD i MILD  to dobry pomysł/Też  od kilku dni korzystam z takiego rozwiązania . Gdy  uzyskasz świadomość we śnie    warto  wypróbować obracanie się wokół własnej osi. Testowałem dwa razy  z bardzo dobrym skutkiem,tzn  obracanie się  wokół własnej osi poprawia  jakość snu,widać więcej szczegółów i może pomoc w przedłużeniu snu.Gdy czujesz  że sen może zakończyć się  lub     jakość nie  jest dobra obracaj się  przez chwile we śnie wokół  własnej osi.


RE: Skipperowe LD 2018 - Fallen Leaf - 02-12-2017

Cytat:pomyślałem sobie o tym, że w dzienniczku będę musiał to zapisać jakoś inaczej, aby nikt kto znalazł by mój papierowy dziennik się nie domyślił, [...]
Niepotrzebnie wchodzisz w takie rozkminy w LD. Możliwe, że przez nie ubyło Ci na świadomości i później zachowywałeś się mniej logicznie.
Projekcje wyrywały się, bo miałeś obawy, że Ci nie wyjdzie. Nie wkręcaj sobie czasem jakichś bardziej skomplikowanych blokad i po prostu następnym razem wyluzuj.


RE: Skipperowe LD 2018 - incestus - 03-12-2017

Dobra robota. Nie ucz się żadnych rytuałów jak poprawić jakość LD. Najważniejsze to iść za ciosem, staraj się mieć LD jak najczęściej. Ćwicz utrzymywanie uwagi i pewność siebie podczas kontroli snu, wszystko przyjdzie samo wraz z doświadczeniem.


RE: Skipperowe LD 2018 - wiolon_czela - 06-01-2018

Hej, Skipper! Szacun i podziw że udało Ci się osiągnąć pierwszy LD z którego masz wspomnienia :) Nie próbowałam jeszcze SSILD więc zainspiruję się Twoim doświadczeniem dzisiejszej nocy.

Cytat:automatyczne dostałem jakby kadr na tłumacza google z polskiego na japoński.

Czy dobrze rozumiem że miałeś jasność umysłu w tłumaczeniu słów na inne języki? Czy mówiąc kadr masz na myśli że zobaczyłeś postać tłumacza? Wyczytałam gdzieś, że w LD jest możliwość uczenia się nowych języków, stwarzania sytuacji w których można ich używać i pamiętania tego nad ranem, to mnie rajcuje. Pamiętasz, jakie słowa tłumaczyłeś?

PS. Masz zablokowane otrzymywanie priv messages, nie mogę Ci więc odpisać! Daj znać jak to ogarniesz ;)


RE: Skipperowe LD 2018 - Skipper - 18-02-2018

(06-01-2018, 13:50 )wiolon_czela napisał(a): PS. Masz zablokowane otrzymywanie priv messages, nie mogę Ci więc odpisać! Daj znać jak to ogarniesz ;)

Zaprosiłem Cię do znajomych, teraz powinno działać!


RE: 夢 Skipper's dreams 夢 - Skipper - 02-07-2018

1 LIPCA 2018

Ilość przespanych godzin: 01:00 - 09:00 / 8h
Ilość zapamiętanych snów: 1
Technika:

Słowa wstępu
Powracam na forum, do tej pory zapisywałem swoje sny w wersji papierowej, ale stwierdzam, że pisanie ich tutaj sprawia mi więcej frajdy i polecam to samo każdemu! Mam nadzieje, że tak szybko się nie wypalę i moja regularność będzie codzienna (proszę, chocicaż przez wakację) Chcę prowadzić miesięczne statystyki i wejść w temat jeszcze głębiej niż kiedyś. Może być mi o wiele trudniej, bo jak patrzę na to wszystko z perspektywy czasu to bardziej chciało mi się świadomie śnić kiedy średnio mi się układało w życiu, teraz jest lepiej i motywacja jest mniejsza, ale dam radę.
(Tak, wiem. Eskapizm, ale już nie XD)

1. "Make up w biedrze"
Przyszedłem do biedronki ze swoją dziewczyną, która usiadła na białym krześle ogrodowym zaraz przy wejściu, przy ruchomych drzwiach. Ja w tym czasie podszedłem do regału z akcesoriami do makijażu i wybrałem jakieś pudełko z pudrem i pędzelkiem, które kosztowało mnie 16 zł. Podszedłem do kasy i położyłem niewyliczone drobne na przeźroczystą ladę kasjerki. Schowała je do kasy bez żadnego problemu i zaczęła kasować następną osobę. Moja dziewczyna siedziała smutna, więc do niej podszedłem, pocałowałem i spytałem co się stało. Przemilczała pytanie, otwarła produkt i zaczęła mi robić makijaż. Właśnie w tym momencie do sklepu wszedł wysoki policjant z psem, który zaczął groźnie nas obwąchiwać i wszystko co znajdowało się do metra od nas. Mieliśmy ze sobą pusty koszyk i dużą płaską torbę, którą nam wyrwał i uciekł.


RE: 夢 Skipper's dreams 夢 - Skipper - 02-07-2018

2 LIPCA 2018

Ilość przespanych godzin: 00:30 - 10:30 / 10h
Ilość zapamiętanych snów: 0
Technika:

Bardzo często mam tak, że śni mi się to miejsce. Ławka obok domu mojej dziewczyny, to właśnie tam spędzam najwięcej czasu i łączę z tym miejscem najwięcej emocji. Pierwsze wyznania, szuruburu ( ͡° ͜ʖ ͡°), przypały i wiele więcej. Właśnie to miejsce <na załączonym obrazku> śni mi się najczęściej.


RE: 夢 Skipper's dreams 夢 - Nalewa - 02-07-2018

(02-07-2018, 13:44 )Skipper napisał(a): szuruburu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)