i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Wizja, która się sprawdziła - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (http://i-sen.pl)
+-- Dział: Sen (http://i-sen.pl/Forum-Sen--32)
+--- Dział: Analiza snów (http://i-sen.pl/Forum-Analiza-snow--54)
+--- Wątek: Wizja, która się sprawdziła (/Temat-Wizja-ktora-sie-sprawdzila--3584)Wizja, która się sprawdziła - geograful - 20-04-2017

Miałem sen, który chciałem tutaj wpisać kilkanaście dni temu (krótko przed tym jak miałem zdjęty gips z nogi), ale o tym zapomniałem. Dziś okazało się, że się spełnił.

Przychodzę do pracy i zostałem zatrzymany na portierni. Okazało się, że wniosłem na teren zakładu pracy "nielegalny przedmiot". Za karę miałem iść do domu. A później dowiedziałem się, że dostałem 3 tygodnie aresztu.

A teraz sytuacja, którą miałem dziś w pracy. Wracam po zwolnieniu lekarskim, ale wciąż o kulach. Szefowa powiedziała, że w tym stanie nie mogę pracować i aby wrócić mam przynieść zaświadczenie od lekarza medycyny pracy.
Poszedłem do tego lekarza i okazało się, że mam przynieść zaświadczenie od ortopedy lub chirurga, gdyż noga była w gipsie. Termin wizyty u ortopedy za 19 dni (wieczorem), więc za 20 dni będę u lekarza medycyny pracy.


RE: Wizja, która się sprawdziła - incestus - 21-04-2017

Chyba nadmiernie wiążesz ze sobą fakty i próbujesz doszukać się na siłę spełnienia tego snu. Tylko jeden fakt jest wspólny, taki że musiałeś wrócić się z pracy. Może ten sen dotyczył przeszłości, czyli okresu kiedy miałeś nogę w gipsie ?