i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia
Incestus - Wersja do druku

+- i-Sen.pl - Polskie Forum Świadomego Śnienia (https://i-sen.pl)
+-- Dział: Dziennik Snów (https://i-sen.pl/Forum-Dziennik-Snow--44)
+--- Dział: Dziennik Snów (https://i-sen.pl/Forum-Dziennik-Snow--14)
+--- Wątek: Incestus (/Temat-Incestus--132)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Incestus - incestus - 09-03-2012

Hehe dzieki :)

Ad1 - podejrzewam wlasnie, ze nadmiar moich LD to wynik zbyt efektywnej autosugestii :) Moja odbywa sie w myslach, wiec ciezko mi zmienic ten nawyk.

Ad2 - no wlasnie paradoksalnie dla mnie ciezej jest zamienic Ld w sen zwykly niz na odwrot :) Jest to tak samo trudno jak staranie sie by zasnac w bezsenne noce ;)

Ad3 - no i wlasnie ja cierpie na bezsennosc totez przed kazdym zasnieciem mysle tylko o zasypianiu i poniewaz o tym mysle - jest to trescia moich snow :) Sny w snach i tak bez konca

Ad4 - im mniej czasu zostawiam sobie na sen, tym bardziej jestem zestresowany ze nie zasne lub nie zdaze sie wyspac. Ale generalnie spie 8 godzin i budze sie wielokrotnie w nocy z licznymi LD, w weekendy mam najmniej snow jako ze mam zwyczaj upijania sie wtedy :D


RE: Incestus - Piotreq - 09-03-2012

"w weekendy mam najmniej snow jako ze mam zwyczaj upijania sie wtedy"- Czyli sam znalazłeś sposób na zmniejszenie ilości snów :D
A tak na serio, to może spróbuj zamiast tych 8 godzin snu np. 6-6,5h a po południu zrobić sobie dodatkowo półtorej godziny drzemki. Wiem, że takie zmiany są ciężkie, szczególnie przy Twojej bezsenności, ale warto spróbować.
"im mniej czasu zostawiam sobie na sen, tym bardziej jestem zestresowany ze nie zasne lub nie zdaze sie wyspac"- pomyśl sobie trochę inaczej, kiedy masz LD/sny o LD to budzisz się zmęczony. To teraz sobie pomyśl i mósisz sobie wmówić, że niema różnicy czy będziesz niewyspany, czy zmęczony snami, wtedy może będzie szansa na brak stresu związanego z obawą przed nie wyspaniem się :) Powodzenia 1 :)


RE: Incestus - SpecialEffect - 09-03-2012

Inces, chciałbym mieć taki problem jak ty, być zmęczonym masą świadomych snów. :D


RE: Incestus - Piotreq - 11-03-2012

I jak, poradziłeś sobie z tymi LD, czy umysł dalej Cie terroryzuje? Pomyślałem jeszcze(od razu mówie, że to troche głupie), że może jest coś co chciałbyś zrobić, jakieś marzeni i Twój mózg specjalnie wywołuje LD, aby chociarz w ten sposób spełnić to marzenie? Wiem, że to głupie, ale ludzki umysł jest zdolny do baaaardzo dziwnych rzeczy. Gdyby ktoś chciał to moge podać przykład co potrafi mózg, teraz nie napisze bo z telefonu niechce mi się za bardzo:p


RE: Incestus - incestus - 12-03-2012

W weekend oczywiscie odespalem zalezglosci bez snow dzieki uzywkom, ale dzisiaj sen byl juz straszliwie plytki. Podejrzewam ,ze od jutra zacznie sie hardkor z LDkami :)
A co do wybrykow ludzkiego umyslu, to ogarniam mniej wiecej - pracuje jako psychiatra :)


RE: Incestus - Marwicjusz - 17-03-2012

(09-03-2012, 20:55 )incestus napisał(a): ... w weekendy mam najmniej snow jako ze mam zwyczaj upijania sie wtedy :D

He he mam dokładnie to samo :D



RE: Incestus - incestus - 20-03-2012

Ostatnio większość moich LD jest strasznie monotonna, latam i latam a mijam ciągle podobne lokacje. Dzisiaj w końcu przeniosło mnie do głębszych pokładów nieświadomości i leciałem nad cmentarną restauracją :) Stoliki wysokości około pierwszego piętra budynku, wykonane z czarnego marmuru z wmurowanymi talerzami z białego marmuru. Na środku kryształowa wazony wypełnione gałązkami iglaków, obok wysokie znicze w charakterze świec lub solniczek. Zamiast krzeseł czarne płaskie obeliski w kształcie wachlarzy. Cztery przy każdym stole a na przeciwko każdego szklana płyta. Nogi stołu mocno przysypane jesiennymi liśćmi. Tak umeblowane było po cały horyzont w formie pierścieni. Gdy wzleciałem bardzo wysoko zauważyłem, że całość tworzy obraz migoczących słojów pnia.
Potem minąłem szeroką wodę po której pływały specyficzne żaglówki. Łukowato wygięte grube pręty, jak półksiężyce, zanurzone w wodzie tak, że wystawały 2/3 i wydać było kolano zagięcia. Na tym kolanie przytwierdzona była obramowana w antycznym stylu bursztynowa ozdoba. Na górnej części łuku rozpięty był żagiel a trochę pod nim 2 chudsze pręty równoległe do poziomu wody. Wszystkie poruszały się podobnie do sposobu w jaki tnie wodę płetwa rekina.
A potem minąłem ładną cygankę z kręconymi włosami i postanowiłem zrobić postój :P


RE: Incestus - incestus - 27-03-2012

Wychodzilem z imprezy z kumplem, zeby zajarac przy klatce schodowej, jakas gadka szmatka, wszystko bardzo tak jak zwykle i przeciagalo sie, bylem jeszcze trzezwy. Wyrzucilismy faje, paczke trzymalem w drugim reku, kumpel odwrocil sie i zaczal odchodzic, w tym momencie poczulem oslabienie jak przed omdleniem, mrowienie twarzy i nagle znieczulenie. Czulem, ze zaczynam opadac do tylu, nie moglem wydobyc z siebie ani ruchu ani dzwieku a pole widzenia zachodzilo cieniem. Kumpel odwrocil sie z podejrzliwym wzrokiem i zobaczyl jak odprowadzam go blagalnym spojrzeniem podczas gdy spadam w dol. Uderzylem potylica, poczulem wstrzas i zaczalem zsuwac si w dol schodow, kumpel alarmowal i biegl, zeby mnie podtrzymac. Wszystko zaszlo ciemnoscia a w uszach zaczal rozbrzmiewac dziwny dzwiek, jakby z oddali wycie karetki w przyspieszonym tepie i nalozone na siebie liczne glosy. Przechodzilo mi przez mysl, ze to moglby byc sen, ale to zbyt realne. Jednak kiedy otworzylem oczy i zobaczylem karetke, ktora po jednej stronie ma napisane na kolorowo :" Zdrap plandeke z drugiej strony, wygrasz nagrode" To pozalowaniem dla siebie i spora ulga zrobilem oczywiscie pozytywnego TRa.

Natychmiast teleportowalo mnie do pokoju z oknem. Za nim rozciagaly sie pola, lasy i gory z urzadzeniami z wesolego miasteczka. Wiatr wial tak mocno, ze ledwo otworzylem okno. Wszedlem w jego nurt i tak plynalem zwiedzajac hybryde otwartej przestrzeni, studniowkowej restauracji z wesolym miasteczkiem. Diabelskie mlyny roznych ksztaltow z ludzmi haczylo o siebie w ten sposob, ze tworzyly siec kol zebatych jak w zegarze. Najczesciej snia mi sie wlasnie koscioly i kola zebate ;)


RE: Incestus - Bart0 - 27-03-2012

HA HA Genialnie <lol2> Na samym początku myślałem iż opowieść opowiadana z reala.facepalm


RE: Incestus - Piotreq - 03-04-2012

Poradziłeś sobie z nadmiarem LD? :D