sen1
#11
To senna wkręta :) Nie ufaj takim odczuciom. Jak zobaczysz, że nie odzwierciedlają faktycznego stanu rzeczy to znikną. Pomyśl, że w snach nieświadomych nie skupiasz się na kreowaniu rzeczywistości a mimo to nigdy nie ma sytuacji, że jakiś widok Cię budzi.
Dreamweaver - break your chains and make your move
Or you might just see a dreamweaver's fall
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
Dziś było wiele snów, a na końcu sen o wychodzeniu z ciała. Wygrywała się po trochu. Sprawiało mi to pewien rodzaj bólu. Ktoś jak gdyby był za mną i chciał mnie pociągnąć , ale rozproszyło mnie to i się obudziłam. Standardowo nawet bez zamykania oczu, wszystko poprostu ustało. Pozycja ta sama.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
Wczoraj rosyjski żołnierz, rajstopy z kolorowym nadrukiem, pogardliwe dogaduszki innych kobiet. Czasy wojny i ucieczka całej grupy osób. Dzisiaj tajne służby twierdzą, że wczoraj działo się tu coś dziwnego, potem ambulans. Przesłuchują nas. Boje się, że nas zabiją. Jednak w jednej chwili szybko odjeżądają. Płonące domy, później okazało się, że wygraliśmy walkę ze sztuczną inteligencją, ludzie wyrzucają urządzenia elektroniczne i palą na stosach. Niby byliśmy bardzo kontrolowani. Czuć ulgę. Na końcu palą się te ogniska a domy są całe w światełkach jak na Boże Narodzenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1