Wyciąganie z ciała
#1
Cześć,
chciałabym się z Wami podzielić pewną sytuacją, która miała miejsce jakiś czas temu. W nocy lekko się przebudziłam, ale nie mogłam się ruszać, nie mogłam również oczu otworzyć. Poczułam, że coś łapie mnie za ramię ( nie widziałam co to było lecz czułam fizycznie dotyk) i zaczyna wyciągać z ciała. Wyciągnęło mi całą rękę, pół tułowia oraz głowę. Następnie mnie puściło i wróciłam. Trwało to bardzo krótko.

Czy ktoś z Was miał podobną sytuację ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Miałaś paraliż przysenny, częściowo jeszcze tkwiłaś we śnie stąd halucynacja (hipnapompa) w postaci "czegoś" łapiącego Cię za senne ramię i wrażenie wychodzenia poza sparaliżowane prawdziwe ciało. Podobnych "fiksacji" położenia kończyn można doświadczyć i bez hipnapomp / hipnagogów leżąc odpowiednio długo w jednej pozycji ;)

Sam miałem niedawno podobne doświadczenie, choć raczej bez paraliżu. Budziłem się powoli z bardzo płytkiego snu, z jednej strony czułem prawdziwe ciało leżące w łóżku, ale z drugiej czułem też część bodźców z marzenia sennego, które się powoli rozpływało (śniło mi się, że tonąłem w rzece).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Utrata świadomości przez zbyt dużą świadomość własnego ciała? Lotikara 9 523 21-06-2018, 15:44
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1