Wizja, która się sprawdziła
#1
Jakiś czas temu, jak opisałem mój pierwszy sen na tym forum, napisałem, że mam wizję, które się sprawdzają. Oto wizja, która sprawdziła się ostatnio. Niestety przez awarię Internetu nie zdążyłem jej opisać przed wydarzeniami. (Zresztą czas "realizacji" był zaskakująco krótki). Po znaku komentarza wyjaśniam nieścisłości.

Pomorze było niepodległe i przyjechała do mnie wycieczka z Polski. //Tak naprawdę Pomorze jest nadal częścią Polski, ale podczas festiwalu było masę czarno-żółtych flag. Zespoły niepomorskie były traktowane jak zagraniczne. Wycieczka była z Białorusi, ale z tej części, która przed wojną była w Polsce. Dodatkowo kierownik grupy zapytał "czy nie ma u nas Donbasu". Stąd może wystąpiła taka pomyłka.
Miałem na początku problemy, żeby się z nimi porozumieć w ich języku//100% zgodność. Ta część wydawała mi się najdziwniejsza, ale podczas "realizacji" okazało się, że chodzi o rosyjski.
Poziom życia na Pomorzu był zdecydowanie wyższy niż w "Polsce"//tak naprawdę Białorusi - co się zgadza.
Wycieczka była mało zainteresowana zabytkami większym zainteresowaniem cieszyły się zakupy oraz poszukiwanie męża//100% zgodności.
Posiadanie męża z Pomorza bardzo ułatwiało pracowanie na Pomorzu//100% zgodność jeżeli weźmiemy pod uwagę, że mówimy już o Białorusinkach a nie o Polkach.
W wycieczce (szukaniu męża) brały udział kobiety w wieku 17-60 lat.//100% w grupie miałem jeszcze trzynastolatkę oraz 2-3 starsze panie, ale mężatki. One nie szukały męża
Dowiedziały się, że nie mam żony, więc zaczęły robić tak bym się zainteresował nimi//Prawie wszystko się zgadza z wyjątkiem tego, że nie nimi a ich córkami.
Byłem z jedną dziewczyną z wycieczki w łóżku, ale nic między nami nie było//Rozmawialiśmy siedząc na łóżku (tak jak się siedzi np. na ławce).
Musieli szybko wracać do siebie ze względu na koniec wiz//100% zgodność.
Później nie było z nimi kontaktu (nie zostawiły namiarów na siebie, mimo że obiecały) natomiast do mnie nie napisały. Ktoś mi wytłumaczył, że brak kontaktu to nie ich wina.//100% zgodność.
Praktycznie jedyne co pomyliłem, to niepodległość Pomorza, ale tu mnie zmyliły flagi oraz Polskę z Białorusią. Ale zasadniczo kierunek dobry, tylko granica dalej.

Także tak wyglądają u mnie wizje i zgodności. Szkoda tylko, że nie byłem w stanie tego napisać wcześniej i nikt nie jest w stanie tego potwierdzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Twoja podświadomość jest bardzo trafna :D
Białorusinki i szukanie męża w Polse jest mi dobrze znane, bo sam przy tej granicy mieszkam :)
Ostatnio nawet przyjechał do mojej babci przemytnik z papierosami. Był całą rodziną i z bardzo, bardzo ładną córką. Gdy specjalnie wyszedłem na dwór by podziwiać, usłyszałem dialog matki z córką "za młody" :D
[H]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Mogę tylko dodać, że w momencie wizji wiedziałem, że będę pilotem grupy folklorystycznej na festiwalu i będzie to grupa z jednego z trzech państw: Białoruś, Ghana, Litwa (kolejność alfabetyczna). Nawet na umowie, którą podpisywałem dwa dni później jest zespół z Ghany. Z Białorusinami nie miałem praktycznie kontaktu z wyjątkiem jednego z którym pracowałem (i nie mam z nim kontaktów) oraz jedną, która uczy mnie rosyjskiego, a ja ja polskiego. Ponadto ma Kartę Polaka, więc nie potrzebuje szukać męża w Polsce. Także zasadniczo o zasugerowaniu się czymś nie było mowy. Przynajmniej moim zdaniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
He he he...
Może jest bardzo logiczna? :)
[H]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wizja, która się sprawdziła geograful 1 494 21-04-2017, 14:22
Ostatni post: incestus
  Zmarła koleżanka, która mi rozdziera ubranie Hanka60 0 791 08-09-2015, 15:53
Ostatni post: Hanka60

Skocz do:

UA-88656808-1