Trzy lata, zero LD.
#1
Witajcie! Od razu mówię, że to mój pierwszy post na forum.
Chciałabym opowiedzieć o moim dość nietypowym problemie, którego rozwiązanie jest chyba niemożliwe ;p
Otóż pomimo wielokrotnych prób, ćwiczeń, testów rzeczywistości i ogólnie masy czasu włożonego w naukę LD nie miałam ani jednego. Uwierzcie, ćwiczyłam to trzy lata i nigdy nie zdarzył mi się prawdziwy świadomy sen... Ani razu.
Ostatnio postanowiłam to całkowicie porzucić, męczy mnie już ten brak efektów...
Słyszałam od pewnej osoby tekst: "nie masz do tego predyspozycji to się w to nie baw, strata czasu." Nie chciałam w to wierzyć, ale cóż, ta osoba chyba miała rację.
W tym przekonaniu utwierdził mnie fakt, iż osoby z mojego otoczenia które doświadczają tego typu snów, najczęściej miały je zaraz po tym jak dowiedziały się że LD istnieje, albo po kilku dniach ćwiczeń. Niby jeden znajomy trenował trzy miesiące, ale to miesiące a nie lata jak w moim przypadku.
Chyba coś... Coś się we mnie popsłuło po prostu! 
Źadna technika nie działa, w WBTB po prostu zasypiam, WILD tak samo, testy także nie działają... Cóż wydaje mi się po prostu że to wina tego, że w niczym nigdy nie byłam i nie będę dobra... ;_;
Czy ktoś ma podobnie? I czy to prawda, że do tego trzeba predyspozycji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Jak ktoś ma predyspozycje, to będzie miał LD spontanicznie. Techniki i sposoby są dla wszystkich pozostałych. Po prostu robisz coś źle. Podejdź do tematu od nowa z naszym forum, to możesz się spodziewać naturalnego progresu. Zerknij na początek tu : http://i-sen.pl/Temat-Esencja-technik--946
WBTB nie można robić sztywno w konkretnej godzinie, trzeba dostosować czas do możliwości swojej czujności, co opisałem w powyższym artykule. Niedługo pojawi się też kurs, skoro już poświęciłaś 3 lata, to możesz dać jeszcze szansę pare tygodni ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1