Ankieta: Straciłem LD
1000
1000
100
100
100
100
100
100
1000
10000
[Wyniki ankiety]
Ankieta zostanie zamknięta 10-10-2018
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Straciłem LD
#1
Może wydawać się to dla kogoś głupie ale sądzę że straciłem LD na początku kiedy już uzyskałem świadomy sen robiłem co chciałem oczywiście nie od razu dostawałem to czego chciałem tylko po kilku próbach  przez 2tyg. tak się bawiłem potem przestałem na 2mieś. I teraz nie mogę wywołać LD robiłem test rzeczywistości sprawdzając godzinę albo starałem się oddychać przez zatkany nos i nie mogłem uzyskać świadomego snu  dodam również że nie zakładałem dziennika snów jedynie  wywoływałem świadomy sen  za pomocą testu rzeczywistości coo sprawdzał się raz na 2 czy 3 sny jest to pierwszy mój post tutaj liczę na pomoc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Być może wtedy działały jeszcze jakieś okoliczności ułatwiające zapadanie w LD, przeanalizuj, czy dwa miesiące temu nie działo się coś, co mogło wpłynąć na sen. Jeżeli nic takiego nie widzisz - to znaczy, że po prostu miałeś wtedy lepszy okres i bez problemu będziesz w stanie ten wyczyn powtórzyć, pod warunkiem, że nie przestaniesz wierzyć w skuteczność TRów : szansa na spontaniczne uświadomienie się podczas zwykłego snu jest niebywale podatna na sugestię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(12-08-2018, 21:49 )incestus napisał(a): Być może wtedy działały jeszcze jakieś okoliczności ułatwiające zapadanie w LD, przeanalizuj, czy dwa miesiące temu nie działo się coś, co mogło wpłynąć na sen. Jeżeli nic takiego nie widzisz - to znaczy, że po prostu miałeś wtedy lepszy okres i bez problemu będziesz w stanie ten wyczyn powtórzyć, pod warunkiem, że nie przestaniesz wierzyć w skuteczność TRów : szansa na spontaniczne uświadomienie się podczas zwykłego snu jest niebywale podatna na sugestię.

Wielkie dzięki właśnie to było problemem że nie wierzyłem w TR serdecznie dziękuję za pomoc  a tak po zatym zawsze mogę w moim śnie latać bez testu rzeczywistości to znaczy że jestem w świadomym śnie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
to tylko znaczy, że śniłeś o lataniu ::) Chyba, że bez wykonywania TR miałeś świadomą pewność, że śnisz :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
(14-08-2018, 16:30 )incestus napisał(a): to tylko znaczy, że śniłeś o lataniu ::) Chyba, że bez wykonywania TR miałeś świadomą pewność, że śnisz :)
Wielki szacunek z mojej strony tyle czasu pomagać wszystkim tutaj i to w szybkim czasie jeszce raz dziękuję za pomoc i oby tak dalej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Straciłem LD arkolet 0 32 11-08-2018, 23:29
Ostatni post: arkolet

Skocz do:

UA-88656808-1