Spontaniczne LD i ból w LD
#1
Witam

Zdecydowałem o utworzeniu nowego posta ze względu, że chodzi o inny temat a mianowicie

1. Miałem dzisiaj LD (3 dzień z rzędu) którego nie wywołałem (Nie żeby mi to przeszkadzało) ogólnie miałem już 6 LD wszystkie spontaniczne. Czy to jest jakiś "talent"? :P   (Co prawda budzę się w nocy ale 0 auto sugestii i afirmacji idę do toalety i wracam do snu)

2. W tym dzisiejszym LD szedłem ulicą i zaczepiło mnie 3 gości, 1 z nich miał nóż. Gdy 2 z nich powaliłem byakuganem z naruto oni wstali i zostałem pociachany w plecy 10 razy ok. Piekło mnie i bolało, mimo myśli "Nie chcę czuć bólu" dalej go czułem i prawdopodobnie dlatego mnie wywaliło.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Są dwie możliwości na taki stan rzeczy. Albo cały ten talent wynika z zewnętrznego spłycenia snu, który jednocześnie generuje ból we śnie ( czyli np okruszki na pościeli czy inny dyskomfort ), albo częste LDki wynikają z nieprawidłowości rytmu sennego a ból generowany jest przez ciebie podczas LD w wyniku obawy przed bólem lub wzmożonego napięcia mięśni ( Nie da się kontrolować czegoś we śnie mówiąc sobie, żeby coś zniknęło. Trzeba odwrócić od tego uwagę stwarzając coś innego ). Czy jesteś cały spocony i napięty po takim LD?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Nie jestem spocony ani napięty po takim LD. (Następnym razem nie będe tak łagodny dla projekcji i bomba atomowa wystarczy na rozwiązanie problemu xD)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1