Sny Isabeli
#51
15 lipca 2018

Zrobiłam WBTB o 4.40. Nudziło mi się, więc zwizualizowałam sobie mnóstwo małych kulek ze złotej energii (z większymi rozmiarami mam na razie problem) i powkładałam je w różne miejsca w ciele. Było to dość przyjemne. Po pewnym czasie ponownie usnęłam. 
Śniłam nieświadomie. Chodziłam z jakąś dziewczyną po szkole. Potem otrzymałam ofertę pracy w firmie mającej siedzibę w południowych Indiach.


17 lipca 2018

Po południu postanowiłam położyć się na parę minut. Skoncentrowałam się na punkcie między brwiami. Po chwili ujrzałam pod powiekami małe ciemnoniebieskie światełko, a potem jasnoniebieskie, następnie kilkukrotnie większe, tym razem zielone. Domyśliłam się, iż były to czakry odpowiednio trzeciego oka, gardła i serca. Zapragnęłam też zobaczyć te niższe. Skupiłam się mocno i po dłuższej chwili pojawiło się światło żółte, pomarańczowe i czerwone, nieco mniejsze od zielonego. Wiele wysiłku sprawiało mi utrzymanie tej wizji, gdyż uwaga kierowała się automatycznie z powrotem na zieleń i błękit, co świadczy prawdopodobnie o silnym oderwaniu od świata materialnego.


19 lipca 2018

Śniło mi się, że odwiedziła mnie koleżanka z podstawówki. Byłam bardzo podniecona, czułam się jak napalony młody chłopak. Wiedziałam, że nie wolno mi się do niej dobierać, ponieważ ma męża.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#52
Sen z 19 lipca najbardziej przypadł mi do gustu. Zrób WBTB i użyj wizualizacji w celu inkubacji snu, czekam na kontynuacje Isabelko, pozdrawiam cieplutko i serdecznie :>
Sen jest to skracanie sobie życia w tym celu, aby je wydłużyć.
LD - 5
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1