Sny Isabeli
#41
14 czerwca 2018

Byłam w rodzinnej wiosce ojca. Czekałam na pociąg. Jeżdżą stamtąd dość rzadko, więc przed odjazdem postanowiłam pójść do miejscowej pizzerii. Rodzice mieli później do mnie dołączyć.
Zastanawiałam się, jakim cudem ten lokal ma jakieś obroty. Zamówiłam jak zwykle dużą pizzę z szynką i ananasem, ale pracujące tam dwie kobiety zaproponowały mi dwie - dużą i małą, z pomidorem, kurczakiem i parówkami. Zamiast kurczaka użyły czarnych i piaskowych szczeniaczków labradora, widziałam je jeszcze żywe. Jakoś dało się zjeść, ale towarzyszące temu uczucie było very disturbing.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#42
16 czerwca 2018

Miałam wudeka. Udałam się do jakiegoś lokalu w poszukiwaniu pracy. W prywatnym mieszkaniu oglądały mnie dwie kobiety w mocnym makijażu, dość wulgarne. Stwierdziły, że się nie nadaję. Wprowadziłam do pochwy jakiś spory przedmiot, chcąc udowodnić im, że jestem otwarta na duże obiekty, ale być może odebrano to jako zbytnie rozepchanie.
Wyszłam na ulicę i pochodziłam sobie trochę. Świadomość była jasna, a otoczenie bardzo świetliste.


18 czerwca 2018

Byłam na wycieczce szkolnej do teatru. Przyjechaliśmy autobusem. Jakiś dzieciak zarzucił mi, że zrzygałam się na niego. To było kłamstwo, gdyż przespałam całą drogę. Wysiedliśmy. Była zima, więc o tej porze było już ciemno. Miałam na sobie długą białą kurtkę. Kolega z równoległej klasy dotknął mnie ubłoconym butem na wysokości brzucha. Chociaż jedna z koleżanek miała podobny strój, ją traktowano normalnie.
Sen obrazuje blokadę czakry splotu słonecznego spowodowaną przez szykanowanie w dzieciństwie. Czakra ta jest siedliskiem ego, moje zaś zostało zranione bardzo poważnie. Nadal zmagam się z niskim poczuciem własnej wartości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#43
20 czerwca 2018

Moja grupa z przedszkola wróciła właśnie z wycieczki na lody. Jakaś pani spytała, czy byłam razem z nimi. Odpowiedziałam, że nie i zaczęłam wrzeszczeć. Byłam smutna i wściekła.
W drugim śnie pomagałam urządzić bardzo skromną wigilię. Byłam w mieszkaniu u jakiejś starszej pary, która poznała się przez Naszą Klasę 20 lat temu. Niewiele mieli produktów w domu. Po jakimś czasie poczułam się niepotrzebna i uciekłam. Przez jakieś drzwi przeszłam do innego mieszkania. Dostrzegłam tam bardzo tanie szafki kuchenne. Wzbudziło to we mnie niesmak. Dodam, że przed snem oglądałam wideo o prestiżowym stylu życia.
 

21 czerwca 2018

Podczas snu wydawałam z siebie nieartykułowane wrzaski i wbiłam nóż w serca kilku dziewczyn z mojego liceum. Przyniosło mi to dziwną ulgę. Narasta we mnie agresja od jakiegoś czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1