Sny Isabeli
#21
To mi się podoba, takimi wpisami się napawam :P Gdyby każdy miał odwagę przyznawać się do takich rzeczy to społeczne pojęcie normy diametralnie by się zmieniło :) ( Nie żebym ja miał takie sny hehehe )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#22
03.03.2018

Miałam sen o lataniu. Byłam z rodzicami w domu na wsi. Wielokrotnie pokonałam dystans od podłogi do sufitu. Wiem, że to głupio brzmi, ale za każdym razem, gdy się wzniosłam, coś ciągnęło mnie w dół. Mama była niezadowolona, że próbuję latać. Przypominała mi o głębokim oddychaniu (kiedy się mocno skoncentruję, zapominam, że trzeba oddychać). Otrzymałam także przekaz, że kiedy skończę 26 lat, będę mogła swobodnie osiągać OOBE każdej nocy, bez ograniczeń. Nie mogę się doczekać :)
Później śniło mi się, że byłam 2 tygodnie nad morzem i ani razu nie poszłam na plażę. Obudziłam się i przysnęłam ponownie. Znowu latałam. Potem miałam fałszywe przebudzenie, podczas którego poszłam do kuchni i chciałam nalać sobie wody do szklanki, ale rozlałam. Starałam się wytrzeć mokry blat. Kiedy w końcu się udało, obudziłam się w realu. Odczuwałam wielki bliss w całym ciele. No, prawie całym - energia przepływała swobodnie przez wszystkie czakry z wyjątkiem piątej. Uważam, że to najbardziej mroczne miejsce w moim ciele. 
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#23
Z reguły sny o lataniu są bardzo przyjemne, tak samo jak uczucia towarzyszące po przebudzeniu :)
Sen jest to skracanie sobie życia w tym celu, aby je wydłużyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#24
07.03.2018

Miałam eldeka. Wszystko było fajne, super wyraziste i realistyczne, jak to zwykle we śnie. Jednak gdy postanowiłam polatać, pojawił się problem. Gdy oderwałam się od ziemi, moje 'ja' stopiło się z sennym otoczeniem do tego stopnia, że nie było możliwe czerpanie jakiejkolwiek przyjemności z przemieszczania się.
Nadal widziałam różne obiekty, ale nie czułam się ani trochę odrębna od nich. Zabrakło mi jakiegoś punktu odniesienia, dzięki któremu mogłabym odczuwać ruch. Wszystko stało sie takie sztuczne, fałszywe, takie "puste".
Jestem niezadowolona. Coś poszło nie tak...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#25
15 marca 2018

Znalazłam się w domu na wsi, a potem w szkole. Jakaś dziewczyna w ciąży się zabiła, ponieważ ktoś chciał ją pocałować. Pani od polskiego musiała zakopać ciało. Krajobraz zmienił się na leśno-łąkowy. Ujrzałam głęboki dół, a potem nagrobek. Laska miała 14 lat. Potem słuchaliśmy na lekcji nowego utworu Cypisa. Sen nieświadomy, ale postanowiłam go zapisać, ponieważ bardzo mi się podobał.


16 marca 2018

Miałam 2 sny o lataniu. Czułam się lekka i wolna. W drugim śnie zastanawiałam się, jak to możliwe, że mam jeszcze jakieś drugie ciało, które spoczywa nieruchomo w innym wymiarze i że ono jest rzekomo bardziej realne od tego, które mam tu i teraz. Przecież zmysły działają bez zarzutu, nie widzę żadnej różnicy w jakości percepcji. A jednak to tamten świat jest prawdziwy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#26
17 marca 2018

Leżałam sobie spokojnie. Było już chyba koło dziewiątej. W pewnym momencie uczułam, iż jakaś tajemnicza siła ciągnie mnie w górę, dosłownie nakazuje mi wstać. Ciało fizyczne pozostało jednak na łóżku, a ja z radością uniosłam się w powietrze.
W pozycji lotosu, którą ćwiczyłam poprzedniego dnia z kolegą z czata, udałam się do łazienki i innych pomieszczeń. Spotkałam tam senne projekcje moich rodziców. Później wróciłam do swojego pokoju. Stała w nim jakaś pani, która oferowała ziołowe leki nasenno-uspokajające. Włożyłam sobie przy niej rękę do astralnych majtek. W końcu jestem u siebie, no nie? Zaczęłam zastanawiać się nad tym, dlaczego podczas snu zachowuję się w taki swobodny, nieskrępowany sposób. Po przebudzeniu kontynuowałam te rozmyślania.
Parę dni temu w śnie rzucałam talerzami o ścianę, z zadowoleniem obserwując, jak się rozbijają. Co by było, gdybym zaczęła tak się zachowywać w rzeczywistości? Dlaczego jakiś głupi TR całkowicie zmienia moją osobowość i sprawia, że staję się innym człowiekiem, bez zahamowań? Bardzo się boję, że złe nawyki z lusid drimu utrwalą się i przenikną do stanu jawy, czyniąc mnie wariatem, szaleńcem, niezrównoważoną osobą...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1