Sen o zdradzie
#1
Znajdowałem się w bliżej nieokreślonym miejscu. Układem ulic przypominało ono część mojego osiedla, jednak architektura domów na to nie wskazywała. Pomieszczenie, do którego zaprowadził mnie sen, było dziwne, ciemne, brudne. Koleżanka o imieniu Karolina już tam na mnie czekała. Nie myśląc wiele, oddaliśmy się wspólnej przyjemności... jednak wyssanej z uczuć, płytkiej i nic nieznaczącej. Późniejsza akcja dotyczyła terroryzmu i nie była związana z wcześniejszymi wydarzeniami.

Potrzebuję wskazówki, która pozwoliłaby mi rozwikłać ten senny motyw. Opowiedziałem ten sen mojej dziewczynie i poszukuję jakiegoś racjonalnego wyjaśnienia. Wiecie... sprawa jest nagląca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Hahaha, jak można takie sny opowiadać partnerce :)
Ważne jest co czułeś podczas snu, a nie to czego nie czułeś :)
Muszę się tylko domyślać, że ciemność, brud i obca osoba wskazywały na zakazane pożądanie. To normalne, że ludzi podniecają moralnie niewłaściwe sytuacje, co zarysowywuje się często w ich świadomych fantazjach, lecz o tym nie mówią. Gwałt, zdrada małżeńska, uczennica itp. Im coś jest bardziej tabu, tym silniej pobudza libido.

Myślę więc, że po prostu we śnie przeżywałeś wyraz takiego fantazyjnego pożądania, fascynację zdradą. To nie oznacza, że ta osoba podoba ci się bardziej od dziewczyny, ani to że szukasz okazji do skoku w bok. Po prostu będąc w związku jesteś wystawiony na ludzką pokusę czegoś, czego w związku się nie robi ;) Mam nadzieję, że takie tłumaczenie wystarczy twojej dziewczynie :P Na jej miejscu bardziej niepokoił by mnie fakt, po co w ogóle jej to mówiłeś....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1