Sen o ukochanej
#1
Witam. Będę wdzięczny za pomoc w interpretacji snu.

Śniło mi się, że jestem w jakimś miejscu. Było to bardzo białe miejsce, nie raziło w oczy nie widziałem niczego innego poza mleczno białą mgiełką, ale bardzo ładną czystą. To miejsce było bezpieczne i przepiękne.

Oglądałem w tym śnie na fb zdjęcia mojej ukochanej, które ona zamieściła na swoim portalu. W realu takich zdjęć nie ma.

Na tym zdjęciu, a właściwie na dwóch zdjęciach, bo były dwa zdjęcia, była ona ubrana w piękną białą suknię sięgaącą do kostek. Nie była to suknia ślubna choć mogło to na myśl przychodzić. Na tej sukni znajdowały się też rozmieszczone od siebie w pewnej odległości czerwone koła, które wewnątrz też czerwienią były wypełnione. Dziwnie to trochę wyglądało jednakże bez wątpienia przepięknie w tej sukni wyglądała. Pamiętam, że stała na tym zdjęciu i była odwrócona przodem.

Byłem zachwycony jej urodą i suknią, którą na tych zdjęciach miała założoną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Jeśli o czymś często myślisz to Ci się śni czyli idąc dalej ... Jeśli przeglądasz Jej FB w poszukiwaniu nowych zdjęć to w śnie je dostajesz. A otoczenie to otoczka do całego wydarzenia (odzorowuje to jak widzisz "Swoją ukochaną)

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Myślę o niej codziennie od ponad miesiąca i tak się składa, że od około miecha ona mi się nie śniła więc twierdzenie, że mi się przyśniła bo o niej myślę jest w takim razie błędne. Tej nocy medytowałem nad tym by w snach otrzymać informację odnośnie tego co się dzieje i ona mi się przyśniła. Niestety za cholerę nie czaję snu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Niekoniecznie, nie zawsze świeże wątki od razu pojawiają się w snach, niekiedy potrzeba czasu, żeby zauważyć pierwsze oznaki. Obserwuję to na okrągło na wielu płaszczyznach życia przewijających się w snach, również tych związanych z relacjami z ludźmi.

interpretując sen zważ na emocje i ich powiązania z wydarzeniami na jawie, wówczas zrozumiesz źródło snu. Reszta jest jedynie otoczką skojarzeń wobec jej osoby, pokazującą jak ją postrzegasz. Skoro myślałeś od niej od dłuższego czasu i nawet prosiłeś o to, żeby ci się przyśniła, tak musiało się w końcu stać. ;)
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1