Sen o stracie
#1
Witam w nocy z poniedziałku na wtorek strasznie niepokojący sen, ktorego znaczenie nie daja mi spokoju i mnie meczy. Sniło mi się, że odwrócila sie ode mnie kazda  bliska mi osoba na której mi zależy wliczając  w to przyjaciół znajomych ważniejszych, rodzinę a osoba ktora powiedzmy  na te  osoby mi bliskie  miała  tak silny wpływ jest moja przyjaciólka  ktora mieszka blisko mnie. Ci wszyscy wysmiewali sie ze mnie, wrecz szydzili i ponizali mnie i mieli z  tego  ubaw  nie ruszalo ich ze  strasznie mnie to boli i czulam sie zdradzona. Strasznie płakalam w  snie az sie przebudzilam zaplakana . Dodatkowo taka kumulacja był fakt ze  jako ostatnia sie dowiedzialam przy wszystkich ze moja przyjaciolka wyjezdza na stale z Polski doslownie na drugi koniec  swiata co ją ten fakt bawil i taka pogarda mi to powiedziala co mnie bardzo rozzalilo  i zabolala jej strata  oraz  to ze obrócila wszytkich przeciwko mnie. Pamietam, że bardzo samotnie sie czułam, calkowiecie sama..:( Nie wiem co moze oznaczac ten sen ale bardzo mnie martwi fakt jaki mial kontekst.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
W snach albo urzeczywistniają się scenariusze, których spełnienia najbardziej się boimy, albo są one teatralnym przedstawieniem uczuć, które ostatnio się odczuwało w związku z zupełnie innymi sprawami. Czyli są dwie najprawdopodobniejsze możliwości interpretacji :

1. Zachowanie twojej przyjaciółki w ostatnim okresie napełniło cię wątpliwościami, czy jesteś faktycznie najbliższą jej osobą. Lęk i tego rodzaju niepewność mogła być też wynikiem paradoksalnie zacieśnienia między wami kontaktu - na przykład mogłaś powiedzieć przyjaciółce jakąś ważną tajemnicę. Taki lęk jest naturalny i sen z nim związany nie oznacza nadchodzącej zdrady ani nic takiego. To dzięki wrodzonemu krytycyzmowi człowiek zawsze tworzy sobie z tyłu głowy najgorsze dla siebie historie stojące w przeciwieństwie do tych prawdopodobnych.

2. Poczułaś się ostatnio zdradzona i upokorzona w wyniku zupełnie innych wydarzeń. Np dostałaś gorszą ocenę, ominięto cię w jakimś plebiscycie czy ktoś inny zawiódł twoje oczekiwania itp. Podobnie należy szukać w ostatnim okresie okoliczności, które sprawiły, że poczułaś się osamotniona i wyautowana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1