Problemy ze snem
#11
Dziś testowałem prosty sposób uzyskania świadomego snu.Schodzenie po schodach taka  jest nazwa. Trzeba  wyobrazić sobie  długie schody .Tutaj gdzie mieszkam są takie  długie schody. Przed snem nie wpadłem na pomysł aby wyobrazić sobie  to miejsce .Liczyłem tylko   schody  gdy leżałem w łóżku.Schodów nie widziałem ale liczylem :) Od 100 do 0.Teoretycznie gdy  doliczymy do zera powinien zaczynać się sen.Jak było to w praktyce ? :) nie uzyskałem świadomego  snu  , śniło mi się ze  bylem blisko torów kolejowych i  słyszałem nadjeżdżający pociąg, po  chwili zrobiło się  ciemno i obudziłem się.Sen nie był świadomy.
Pomyślałem  że po przebudzeniu połączę ten sposób  z  zaleceniami   dr Paul Dennisona

http://www.lepszezdrowie.info/Kinezjologia.htm

masować punkty na czole i nad oczami  Masowanie pozytywnych punktów- masuj lekkim dotykiem punkty na czole, nad oczami i równo pomiędzy linią włosów a brwiami. To ćwiczenia wzmacnia aktywność płatów czołowych oraz usprawnia pamięć długoterminową. wstałem z łózka, masowałem  punkty, i mówiłem ,będę miał świadomy sen, wiem że śnie i położyłem się spać i liczyłem schody.Przez dłuższy czas nic się działo.Nad ranem około godziny  7 udało się  uzyskać świadomy sen, wiem że o tej  godzinie  bo po przebudzeniu spojrzałem na zegarek w telefonie.Sen był bardzo  wyrazny i  kolorowy, lepszy niż rzeczywistość .Wzbiłem się w powietrze i leciałem jak ptak  nad lasem.Moglem kontrolować  lot czyli lecieć tam gdzie  chcę.Niestety w domu  był hałas i obudziłem się.Dziś sprawdzę czy też uda się uzyskać LD.

Przed snem oczywiście muzyka z linku i kamień .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
Nie udało się dziś  uzyskać  świadomego snu.Zrobiłem wszystko  tak samo  jak wczoraj ale  brak  LD nawet nie zapamiętałem  snu. Jeśli chodzi   o  magiczną moc  kamieni to nie  każdy musi   w to wierzyć ale mogę napisać przykład który  nie dotyczy świadomego  snu ale  roślin które mam na parapecie okna.Jedna z roślin nie chciała rosnąć,więdną  liście.Przeczytałem w internecie że w tym przypadku może  pomóc kryształ górski.Kryształ górski trzeba włożyć do  wody na dwie godziny i podlewać roślinę. Roślina  już po pierwszym podlaniu ożyła a liście  po  kilku dniach  podlewania są większe.Roślina rośnie szybciej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
Śmiem twierdzić, że podlewanie bez kryształu też by jej pomogło :P Ale nie róbmy offtopu :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#14
Wracając  do kamieni i świadomych  snów  to od dłuższego  czasu  sny  mam  krótkie, brak LD .  Trudno mi  zapamiętać sny.Dziś     w nocy  czyli około drugiej  po  przebudzeniu pomyślałem że  posłucham  trochę muzyki  relaksacyjnej z linku  i  sprawdzę co się stanie  gdy będę  zasypiał z kamieniem w  dłoni przy głowie.Sen był krótki  ale  świadomy.Byłem w centrum jakiegoś miasta.Dużo  samochodów.Jakość snu bardzo dobra,absolutnie fantastycznie !!.Bardzo duży problem z odróżnieniem czy to sen czy rzeczywistość. Zwróciłem uwagę  na tabliczkę na domu z nazwa ulicy, pózniej na  tablice rejestracyjne na samochodach.Odwróciłem głowę , ponownie spojrzałem na miejsce gdzie była tabliczka ale tabliczki już nie było.Czyli   sen. Pomyślałem   jest fajnie, jest ld :)   Wtedy sen zaczyna się rozmazywać i  koniec ale po chwili  jestem w podobnym miejscu ale na pewno w Polsce  bo rozpoznaje miejsce.Sen też jest świadomy ale krótki.
Dziś zasypiam z kamieniem w dłoni przy głowie.  Kamień to projektor  świadomego snu  :) Tak go nazwałem.Ciekawe czy dziś też będzie  projekcja .Jeśli tak to napisze  kilka słów. Kamień może być pewnie każdy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#15
Ok, podtrzymujmy twoje świadome sny, kamień to projektor snów, nigdy nie interesuj się zjawiskiem placebo :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#16
(04-04-2017, 11:42 )Lapis napisał(a): Kamień może być pewnie każdy.
Może być każdy. Właściwie to może być cokolwiek, co się zmieści w dłoni :P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#17
Nie udało się dziś uzyskać  LD.  Kamień  tym razem nie pomógł.Po przebudzeniu  udało mi  się   tylko przypomnieć ostatnia scenę   snu. Ale  eksperyment z kamieniem będę kontynuował.
Polecam słuchanie muzyki 432 hz

https://www.youtube.com/watch?v=Bf1S1M7WPHE

https://www.youtube.com/watch?v=QLrp52YA1iM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#18
(29-01-2017, 14:34 )incestus napisał(a): Jeżeli jednak zależy ci głównie na poprawie rytmu dobowego, to powinnaś po prostu usystematyzować sen, czyli kłaść się już koło 20.00. Nocne dyżury to niestety mocny cios w higienę snu, który trudno ominąć :)
Trochę bardziej siebie poobserwowałam i już wiem czym spowodowane są problemy ze spaniem. Po pierwsze: przyzwyczajenie. Właściwie ,,od zawsze" wcześnie się budziłam i tak mi pozostało. Ale najgłówniejszy czynnik to... problemy rodzinne i mętlik informacyjny wywołany ich zachowaniem. Pisząc o mętliku mam na myśli fakt że po prostu otrzymuję mylne informacje przez co teraz się zastanawiam co jest prawdą a co nie.To tak w wielkim skrócie. Nie będę rozwijać gdyż dużo by przyszło mi pisać.
Ciągle próbuję LD ale moja przeszłość bardzo mi to utrudnia przez co nawet jak jakiś swiadomy sen się pojawi to wplątują się tam sytuacje wywołane zachowaniem innych osób przez co sny stają się czasami wręcz koszmarne. Chciałabym to jakoś kontrolować ale póki co osiągam odwrotny efekt. Dodatkowo mam spore problemy z pamięcią i na pewno to też ma duży wpływ na taki stan rzeczy. Trochę nad tym wszystkim panuję uprawiając różne sporty ale jednak nadal to nie to czego bym oczekiwała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mieszanie jawy ze snem. Mysia 7 689 29-12-2016, 22:57
Ostatni post: incestus
  Problemy m212 1 800 08-01-2016, 19:21
Ostatni post: incestus
  Problemy z zasypianiem Karinka32 1 1,365 27-01-2015, 22:36
Ostatni post: Fallen Leaf
  Problemy z zapamiętaniem snów SooulBULLE 10 5,196 20-11-2014, 17:25
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1