Problem z wstawaniem z łóżka
#1
Witam  :D
Mam dość denerwujący mnie problem... albowiem chodzi tu o pamięć snów. Zawsze gdy rano wstaję moje ciało jakby z automatu wstaje na nogi (nawet bez budzika). Po prostu budzę się i automatycznie można by powiedzieć wstaję z łóżka. Dziś byłem bardzo sfrustrowany, gdyż po obudzeniu pamiętałem sen, ale nagle wstałem i wszystko wypadło. Jak rozwiązać ten problem? Wykonuję afirmacje przed snem i prowadzę dziennik snów (który póki co jest pusty [-( ).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Takie nagłe wstawianie z pewnością jest frustrujące gdyż łatwo wtedy zapamonieć nasze sny. Właśnie dlatego nie lubię budzika, gdy go słyszę to czym prędzej próbuję go wyłaczyć i trace moje senne wspomnienia. Po prostu musisz sobie wyrobić nawyk innego wstawania. Kładąc się spać, nastaw się na spokojnie że gdy się obudzisz to będziesz dalej leżał i spróbujesz sobie przypomnieć sny. Bo raczej przywiązanie się do łózka czy związanie nóg nie wchodzi w grę? Po prostu uwierz że się inaczej obudzisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Haha, chciałbym mieć taki nawyk wstawania jak Ty, może wtedy wreszcie ogarniałbym normalnie 4+1. :D Popieram Nalewę, afirmuj przed snem, że po otworzeniu oczu nie wstaniesz z łóżka. Po pewnym czasie to przyzwyczajenie powinno Ci się zmienić. Wiadomo, od razu pewnie to nic nie da, ale trochę cierpliwości, trochę zapału i powinno się udać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1