Powtarzający się sen kontuzja na boisku
#1
Miałem dwa sny, które miały bardzo podobny przebieg.
Pracowałem gdzieś niedaleko granicy (nie wiem z jakim krajem, ale w jednym ze snów pojawiła się sugestia, że może chodzić o Niemcy). Mieliśmy rozegrać mecz z załogą podobnego zakładu pracy, który był w mieście po drugiej stronie granicy.
Podczas meczu łamię nogę w kolanie i leże na boisku. W pierwszym kontuzja była efektem brutalnej gry rywala, a w drugim zderzenie w walce o piłkę. Mimo tego, że leżę niemalże na środku boiska mecz toczy się dalej. Nikt nie próbuje mnie ani zamienić, ani nawet znieść z boiska. Mecz się kończy i wszyscy schodzą z boiska (oprócz mnie, gdyż ja nadal leżę).
Dopiero po meczu pracownicy odpowiedzialni za utrzymanie boiska stwierdzają, że nie mogą pracować, jeżeli ktoś leży na boisku i przenoszą mnie do kogoś w rodzaju szkolnej higenistki lub masażysty sportowego, który stwierdza, że ze złamaniami to trzeba na pogotowie a nie do niego.
Jeżeli chodzi o odczucia. Całkowity brak reakcji na cokolwiek. Tak jakby to było normalne, że kontuzjowanych zawodników ściąga się z boiska dopiero jak trzeba trawę wykosić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Śmieszne :)
To coś dzieje się na granicy Twojej tożsamości (granica z innym krajem), na granicy tego z czym się utożsamiasz. Mam poczucie, że to dotyczy sytuacji w realnym życiu, jakiś konflikt, rywalizacja. Ty dogorywasz, a gra toczy się dalej, więcej - rywalizacja się skończyła, a ty dalej zalegasz (… w jakiejś minionej sprawie ?)

Może jest coś w życiu, z czego odpadłeś – otrzymując cios lub tracąc kontrolę. Ty lub inni nie mogą , nie potrafią tego zobaczyć. To że "Nikt" Ciebie nie zbiera, może znaczyć tyle , że sam z czegoś się nie zabrałeś i nie ewakuowałeś , nawet nie zauważyłeś kontuzji (strat) i się nie zaopiekowałeś (sobą).

Inaczej jeszcze: Rozegrałeś mecz, ale czegoś w sobie poszkodowanego nie zauważyłeś. Ta stratna część Ciebie (zawodnik na boisku ) też półświadomy, nie krzyczy, nie domaga się pomocy. Potulnie czeka. Co więcej to poważne, bo higienistka nie pomoże. Nie wystarczy tylko pomasować , potrzeba większej solidnej uwagi.

Życie - szykuje kolejne mecze - pracownicy techniczni szykują się do koszenia trawy pod kolejne życiowe rozgrywki , a ten zalega jeszcze w poprzedniej. Natychmiast należy się nim zająć :).

Powbijałam szpileczki, poczuj - może gdzieś zabolało?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Ja też odczuwam, że z tego snu przede wszystkim bije bierność :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
Coś w tym jest. Pasuje mi dwójka i czwórka.
Mnie też ta bierność najbardziej dziwi. Chociaż ta bliskość granicy również. Z drugiej strony patrząc granica z Niemcami jest obecnie najłatwiejsza do przekroczenia. Nie ma wiz, nie ma nawet kontroli paszportowej. Dodatkowo nie trzeba przechodzić przez góry jak do Czech czy na Słowację lub szukać nielicznych połączeń jak na Litwę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
Granica z Niemcami jest łatwa do przekroczenia , ale na drugim kontinuum z tego samego powodu krwawa historycznie.

To sen bez silnych energetycznych symboli - chyba techniczny. powtórzył się, coś się dobija, ale również samoistnie przepracowuje, bo wskazuje rozwiązanie (higienista). To nie walka, a sport - cywilizowane ramy - nieświadomośc ogarnia temat bez większych napięć .

Ważne jest zaopiekowanie się słabością (urazem) - ona w trakcie gry a nawet po niej pozostaje zapomniana i niezauważona. Do tego pije sen - to jest jego centrum - pozorny szczegół na tle ważnej gry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Powtarzający się sen. Prosze o pomoc :) Hubertinos 1 250 19-02-2017, 16:06
Ostatni post: incestus
  Powtarzający się sen o mojej śmierci Zaeur 14 3,270 13-10-2015, 18:22
Ostatni post: incestus
  Powtarzający się sen Zaeur 1 1,179 30-03-2015, 18:42
Ostatni post: wampia
  Powtarzający sie sen arczi 14 5,054 22-03-2015, 21:51
Ostatni post: incestus

Skocz do:

UA-88656808-1