Powtarzajacy sie sen
#1
Czesc wam . Od jakiegoś czasu(jakoś od miesiąca )  snia mi się paskudne sny, mianowicie 
Sni mi się "coś" co mnie ściąga z łóżka na podłogę , przydusza a ja się głośno modlę,  we snie wiem , że jest to jakiś zły duch .  [-(
Sen się powtarza znów śpię i znowu mnie ściąga coś z łóżka a ja znowu się modlę , tym razem nie chcą mi słowa przejść przez gardło . 
Dziś było znów to samo z tym że odmawilam inna modlitwę i byłam swiadoma tego ze , snie . Próbowałam otworzyć oczy Ale nie mogłam i walczyłam z powiekami :) To co tu opisuje to nic ,trzeba by być w tym się żeby wiedzieć jaki odczuwam strach . 
Dodam , ze całą akcją dzieje się w mojej sypialni za każdym razem . Bardzo bym chciala zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi.
Pozdrawiam !   ziew
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Witam.
Pozycja snu ma wpływ na sny.W  moim przypadku  sprawdza się  bardzo dobrze pozycja na prawym boku, sny  przyjemne i śmieszne.
Informacje na ten temat  nizej , w linkach  na  anglojęzycznej i polskiej  internetowej  stronie.

https://www.everydayhealth.com/sleep/can...reams.aspx


http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Pozy...omosc.html

Muzyka  przed snem ma bardzo duży wpływ  na marzenia  senne .  Jeśli możesz posłuchaj muzyki  z linku niżej.Na pewno będziesz  miała  przyjemny sen.


Polecam też   posłuchać   trzeciego  filmu. Posłuchaj filmu od 20 minuty bo wprowadzenie jest trochę długie.Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Bardzo interesujące linki dziękuję :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Skocz do:

UA-88656808-1