Pierwsze LD..... A może sen o nim?
#1
Hej, także dziś nad ranem, miałam sen. Było to w kolejnej fazie REM, ale o 8 rano. Nie budziłam się wcześniej. I najprawdopodobniej, miałam dziś l
LD MILDem !! :D. Ale, może opowiem od początku. Tej nocy nie robiłam nić, żadnego WBTB. Więc LD musiał być albo spontaniczny, albo podświadomie afrimowany
Zaczeło się, że jakiś facet tworzył grę kompiterową. Było to w formie filmiku, ale ja byłam tak jakby w nim. Cały czas z kimś gadał i sobie tworzył dynie i książki. Od teraz wiedziałam, że to jakieś podejrzane. Ale dopiero po chwili, pojawiłam się (z widoku trzeciej osoby) Tam w tej jego "grze", i zrobiłam TR. Udało się! Powiedziałam w myślach. Lecz gdy tylko chciałam zrobić cokolwiek, w tym przypadku ruszyć się, obudziłam się.

Z nie wiem czy to nie był sen o LD. Widok z trzeciej osoby na mnie, nagłe, niekontrolowane przeniesienie mojej osoby do "gry" i obudzenie się zaraz po uświadomieniu. Liczę na pomoc w szukaniu odpowiedzi!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Jeśli tylko prawidłowo zinterpretowałaś wynik testu rzeczywistości, to z pewnością był to świadomy sen. Jako że był to twój pierwszy LD, winą wczesnej pobudki można obarczyć kończącą się fazę REM - niekontrolowane wydarzenia i zmiana perspektywy to objawy spłycającego się snu, prowadzącego do obudzenia się. Wskazuje na to również sposób, w jaki się uświadomiłaś - już przed testem rzeczywistości pojawiły się wątpliwości, tak więc stopniowo, wraz z postępującym spłyceniem snu, zdawałaś sobie sprawę, że śniłaś.

Warto wiedzieć, że wraz z praktyką będziesz uświadamiać się wcześniej, a więc i twoje eldeki będą dłuższe.
cosmic.checkReality();
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
Jak wyżej, choć muszę zaznaczyć, że świadomość świadomości nie równa :) Gdyby jasność przytomności była większa, to mogła byś zorientować się z pozycji pierwszoosobowego obserwatora, który widzi przed sobą swój trzecioosobowy klon :) Spłycenie snu upodabnia jego otoczenie do gry komputerowej pod względem grafiki i powtarzalności tekstur, ale mechanizm kontroli nad własnym ciałem powinien utrzymywać się w pewnych ryzach ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwsze WBTB SnowWolff 3 291 25-08-2018, 12:15
Ostatni post: incestus
  Czy aplikacja na telefon przypominająca o zrobieniu TR może pomóc osiągnąć LD? LucidDream 4 2,727 04-09-2014, 16:42
Ostatni post: Fallen Leaf

Skocz do:

UA-88656808-1