Maciej/CyrexLordPL
#4
Mi też dziś nie udało się zapamiętać snów.Nie   brałem dziś  gotu -kola.Nie daje  jednak za wygraną bo chciałem zapisać nawet krotką scenę ze snu w moim dzienniku.Jest   godzina  7 rano. Pomyślałem że może  się uda. Coś podpowiada  mi   chwyć  kamień. Chwyciłem do ręki kamień sodalit i  staram się zasnąć.


Koncentruje się  tylko na  kamieniu  i szybko zasypiam.Po  pewnym czasie  mam dwa  krótkie sny .Przed  drzwiami    do mieszkania  spotykam  trzy osoby.Dwóch mężczyzn i  kobiete.Wchodzimy do środka mieszkania. Mówię  do mężczyzny  który stoi  najbliżej..poproszę o dokumenty. Odpowiada  ..mój bilet  jest na ścianie.Wiem ze to już  sen LD :) .Chce połączyć przyjemne z pożytecznym i  mowie do kobiety, proszę  przynieść  na kartce zapisane numery liczb wylosowanych   dziś  w Euro  Jeckpot. Kobieta   wychodzi  z pokoju . Niestety po chwili sen się urywa . Pomyślałem  ze nie będę otwierał oczu, nie będę  się poruszał i może  powrócę do tego snu. Po chwili jestem we śnie ale miejsce jest inne,  widzę  przed sobą snajpera  w stroju maskującym. Obok mnie dwóch snajperów ,celują   do snajpera  który jest przede mną. Snajper celuje do mnie i budzę się.Trzeci  raz nie udało się powrócić  do snu.

Sposób podobny do Finger Induced Lucid Dream .  Pomysł z kamieniem  w ręku  jest  mój Może komuś  spodoba   się  .Kamień może  być taki który nam się spodoba.

Na czym polega Finger Induced Lucid Dream .Najlepiej  zastosować po przebudzeniu, zamykamy oczy  , relaksujemy się i poruszamy jakąś częścią ciała  czyli np dwoma palcami. Ruch  spokojny, powtarzający się, na przemian góra-dół.
Może  komuś  ten sposób spodoba się i będzie skuteczny w uzyskaniu świadomego snu.Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Maciej/CyrexLordPL - przez CyrexLordPL - 11-01-2018, 08:30
RE: Maciej/CyrexLordPL - przez Lapis - 11-01-2018, 12:06
RE: Maciej/CyrexLordPL - przez incestus - 11-01-2018, 18:12
RE: Maciej/CyrexLordPL - przez Lapis - 12-01-2018, 11:19

Skocz do:

UA-88656808-1