Księga snów Skippera
#1
S K I P P E R
D R E A M S
<to kopia zapasowa moich snów>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
09.05.2017

#1
Idąc sobie drogą z saksofonem na szyi spotkałem koleżankę, która siedziała na schodkach przy szkole. Zagrałem jej 100 lat, bo miała urodziny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
10.05.2017

#1
Poszedłem do biedronki kupić e-papierosa, który wyglądał jak mały czarny klarnet. Przy kasie poprosiłem o najpopularniejsze liquidy, a pani powiedziała, że są tylko takie z owadami w środku. Poprosiłem o arbuzowy olejek i sen się urwał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#4
11.05.2017

#1
Ja z moją paczką siedzieliśmy sobie wieczorem na schodkach przy gimnazjum. Blok moich dziadków, który naturalnie jest oddalony od szkoły był bardzo blisko nas. Zachowywaliśmy sie głośno, dlatego mój dziadek wezwał policję. Schowaliśmy się w szkole, ale był to zły pomysł i gdy nadjechała policja zaczeliśmy uciekać w swoje strony. Dojechałem rowerem tak daleko, że był już dzień i było jasno. Nagle nadjechało małe białe auto bez dachu. Kierowcą był fotograf, a obok fotografa siedziała moja mama.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#5
19.07.2017

#1
Sen zaczął się przy górce niczym z windowsa xp. Ja, mój dziadek i brat wyszliśmy na spacer, aby się dotlenić. Nie daleko stała szkoła do, której pobiegłem, aby skorzystać z internetu, bo musiałem napisać ważną wiadomość do koleżanki, a w szkole był internet. Po wejściu do sali informatyczniej rzucił mi sie w oczy za szybą nauczyciel dyżurujący, była to starsza kobieta w krótkich blond włosach w okularach. Przez chwilę poczułem coś, że powinienem uciekać, ale nauczycielka nic sobie nie zrobiła z tego, że wtargnąłem do jej sali informatycznej. W drodze powrotnej byłem świadkiem jak rozpędzone auto wjechało w drzewo, a za nim rzuciła się muskularna postać, która wybiegła z fiata 126p i rzuciła się na ratunek piratowi drogowemu. Wypadek był otoczony wysoko wznoszącym się ogniem, byłem w szoku i nie wiedziałem co robić! Rzuciłem się na ratunek i wyciągłem z pożaru muskularnego, który jak potem okazał się wysłannikiem FBA, który miał za zadanie złapać pirata. Pod koniec,akcji przy policji składałem zeznania jako świadek, a dziadek i brat byli ze mnie dumni :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#6
26.07.2017

#1
Wewnętrzny głos mówił mi, że każdemu człowiekowi kiedyś przyśni się świadomy sen, lecz wywołanie go jest grzechem, a ja to właśnie zrobiłem. Przeniosłem się do pięknego miejsca,  gdzie występowały wszystkie gatunki roślin, wszystkie gatunki zwierząt i wszystie krainy geograficzne. Pod koniec snu widziałem Jezusa, który stał przy drzwiach prowadzących do jawy i nauczał dzieci o tym, że jeśli w przyszłości będą dobrymi ludzmi to pod koniec życia spotka ich niebo.

#2
Koleżanka o której ostanio dużo myśle pokazała mi SWOJEGO penisa
(Sen ochydny tfu)

#3
Przyszedłem do domu kolegi, aby skorzystać z jego komputera w celu zrobienia prezentacji do szkoły. Nagle zadzwonił telefon i była to mama kolegi, ale nie odebrałem, bo ta kobieta nie wiedziała, że jestem u niej w mieszkaniu. Rozejżałem się po pokoju i zauważyłem dużo monitorów i jeden wielki stary telewizor, który niespodziewanie wybuchł. Wybiegłem na klatkę schodową i bałem się, że wybuch spowodował wielkie zniszczenia, ale w rzeczywistości nic się nie stało. Po ponownym wejściu do mieszkania zauważyłem, że na suficie widnieją kolorowe plamy, a do mieszkania wdarły się bobry! Po pewnym czasie do mieszkania przyszedł mój kolega z mamą, wcale nie byli źli na wyrządzone przeze mnie szkody, a nawet jego mama przygotowała dla nas pyszną kolację.

#4
Pływałem na basenie z otyłymi dziadkami, aż nagle jeden wskazał na mnie palcem i wszyscy zaczeli mnei gonić.

#5
Wstałem rano i na mojej szafce zauważyłem kilka czerwonych kart, które oznaczały ile przyjmę kolęd w późniejszych czasach...

#6
Jechałem z wędkarzami ciasnym samochodem nad wodę i nagle zatrzymała nas na drodze osoba upoważniona do sprawdzania kart wędkarskich, była bardzo nerwowa i kazała rymować do niego mówiąc.

*rekord w ilości snów w ciągu jednej nocy*
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#7
WRZESIEŃ 1

Data: 2017.09.01
Ilość przespanych godzin: 10h
Ilość zapamiętanych snów: 1

#1
Pożyczyłem niebieski skuter mojego kolegi z klasy. Nie miałem na sobie założonego kasku, a skuter nie potrafił wyciągnąć więcej niż 80km/h. Był to sen w którym prowadziłem swoje zwyczajne życie tylko, że zamiast roweru czyli mojego codziennego głównego środka transportu używałem skuteru. Jechałem za autem mojego taty, który siedział wraz z ciocią. Jechaliśmy na jasną górę do częstochowy bez żadnego powodu. Przy wejściu do świątyni przed nami ukazała się wielka czarna klatka w której było pełno zapalonych świec z wyrysowanymi intencjami. Wracając tato spytał się mnie czy mam wystarczająco naładowany akumulator, aby wrócić. Wytłumaczyłem ojcu, że to skuter na benzynę :>
Życie to sen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#8
TYDZIEŃ Z
ANA + ADA
18-24 Września
#LD          //Świadomy sen
#SLD       //Sen o świadomym śnie
#SK         //Sen kontroli
#FA         //Fałszywe przebudzenie

Ilość snów - (?)
Ilość świadomych snów - (?)
Ilość przespanych godzin - (?)
Życie to sen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#9
DZIEŃ 1

Data: 2017.09.18
Ilość przespanych godzin: 8h
Ilość zapamiętanych snów: 0
nic...
Życie to sen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#10
DZIEŃ 3

Data: 2017.09.20
Ilość przespanych godzin: 8h
Ilość zapamiętanych snów: 2

#1
Wracałem w nocy pieszo z wioski mojej babci do domu w mieście. Było ciemno i nic nie widziałem, ale gdy przechodziłem obok sklepu sieci Biedronka usłyszałem krzyki i po chwili funkcjonariusza policji wysiadającego z auta. Nie wiedziałem co się dzieje, schowałem się w rowie i przyglądałem się temu jak gliniarz próbuje wyważyć drzwi. Policjant postrzelił "Ahusa" (popularnego polskiego youtubera) i odjechał... Szybko wraz z Bartkiem z kanału "Generator Frajdy" zaczeliśmy ratować "Ahusa" który wykrwawił się przy biedronce na śmierć, a internetowe media o tym głośno mówiły.

#2
*tutaj był fajny sen z moją koleżanką (+18) ale opowiem go za 10 punktów reputacji haha*
Życie to sen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ostateczna Krucjata przeciwko Bogu, czyli Robaczkowa Księga Nalewy Nalewa 82 14,220 22-09-2017, 07:00
Ostatni post: Nalewa

Skocz do:

UA-88656808-1