Jak to w końcu jest z tym OOBE?
#1
Witam!

Już trochę nie ogarniam o co chodzi z tym OOBE tzn. Czy to jest prawda, czy to jest LD, czy to są sny o OOBE.

Na początku (za nim zająłem się LD'kami zobaczyłem OOBE, jednak nie próbowałem jego osiągnąć gdyż wtedy już poznałem wspomniane wyżej LD'ki.

Jeżeli uważacie, że to prawda to napiszcie co lepsze LD czy OOBE.


Dzięki  :P


[Wiem, że większość osób "wyznaje" temat Incesa http://i-sen.pl/Temat-OOBE--2675, lecz chciałbym zapytać o wasze własne zdanie]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#2
Ja sama jak zaczynałam z LD też bardziej nakręcałam się na OOBE, że to coś lepszego, "wyższa półka". Trochę efektów miałam, może nie rewelacyjnych z braku wprawy, ale z czasem coraz bardziej wydawało mi się, że to wcale nie jest realne wyjście z ciała, coraz więcej rzeczy się nie zgadzało. A jak już pierwszy dystans się pojawił, to nagle samo z siebie okazało się, że świat daje się zmieniać według oczekiwań. Czyli jednak to samo co LD... Próbowałam znaleźć inne wyjaśnienia, żeby się nie rozczarować, ale w końcu uznałam fakty. A rozczarowanie przeszło jakoś.
Rozmyślania te i wnioski miałam zanim zobaczyłam pierwszy raz wątek Incesa.
A właściwie co znaczy lepsze - jakość? Poziom realizmu? To już tylko kwestia umiejętności, wiary we własne siły i pozytywnego nastawienia.
...potencjalnie każdy z nas może nabrać głębokiego przekonania, że coś ma sens tylko dlatego, że mamy akurat wyższy poziom dopaminy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#3
(02-11-2016, 20:43 )MaxGameYT napisał(a): Już trochę nie ogarniam o co chodzi z tym OOBE tzn. Czy to jest prawda, czy to jest LD, czy to są sny o OOBE.
Osoby które twierdzą że doświadczają OOBE (w sensie eksterioryzacji, przejścia do astrala) albo śnią sen o OOBE, albo mają coś na wzór LD które śniący traktuje jako OOBE. Bez większego znaczenia.

Możliwości wychodzenia z ciała nie udowodniono naukowo (czy też "nienaukowo" -A próbowano na tysiące sposobów) i to jest chyba jedyny fakt który trzeba mieć na uwadze w tym temacie ;) Zdania można mieć różne, ale istoty rzeczy to nie zmieni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak to w końcu jest? SNY Aatrox966 14 4,202 03-08-2016, 16:44
Ostatni post: Slavia

Skocz do:

UA-88656808-1