Dziennik snów by Kazuto
#11
(07-07-2018, 11:03 )incestus napisał(a): Im sen jest płytszy, tym mniej wyrazisty, ale łatwiejszy do zapamiętania. Jeżeli pamiętasz tylko niewyraźne, mało realne sny, to znaczy, że jesteś w stanie spamiętywać tylko te najprostsze sny. Skupiaj się i spisuj wszystko co zapamiętasz,w ten sposób organizm stopniowo nauczy się sięgać pamięcią w głębsze regiony marzeń sennych.
Tak narazie robie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
09.07.2018
1. Czas trwania: nie pamiętam za bardzo :/
Zwykły sen
Grałem u siebie w domu na komputerze po czym zszedłem na dół a tam była moja mama z siostrą cioteczną, przywitałem się z nią i wróciłem na górę, kiedy wróciłem brat wyłączył mi komputer.
2. Czas trwania: ok. 5 minut
Zwykły sen 
Pojawiłem się w szkole w nieznanej mi sali i miałem lekcje z nieznanymi mi dziećmi. Wiem, że ja tam byłem jako gość coś takiego tzn. Inni mieli lekcje a ja tylko siedziałem i nic nie robiłem, przed ławką miałem pizzę nawet. Na samym tyle siedziała jeszcze moja mama.
Szczerze mówiąc nie wiem czy oba sny nie były tak naprawdę jednym ale zapisałem je jako dwa. Sytuacja taka sama jak zawsze budzę się nic nie pamiętam, zamykam oczy znowu ale nie śpię mam po prostu zamknięte oczy i mogę je w każdej chwili otworzyć i wtedy do głowy przychodzą mi jakieś myśli, obrazy itd. Dostając te ,,obrazy,, mam wrażenie jakbym ich nie widział naprawdę tylko po prostu dostawał je do głowy i tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
10.07.2018
1.Zwykły sen
Leżałem na łóżku a pod poduszką miałem duży stos knoppersów, krówek i innych różnych cukierków.
2.Zwykły sen
Poszedłem spać na swoje łóżko i obudziłem się w nim gdzieś między 4:30 a 5:30. Kiedy się naprawdę obudziłen była 5:30.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#14
11.07.2018
1. Zwykły sen
Jechałem autobusem ze szkoły do domu gdy byłem już niedaleko domu zatrzymał się i się spytał czy dzisiaj piechotą nie idę (to może dlatego, że nie miałem kupionego biletu :P)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#15
12.07.2018
1. Zwykły sen
Jechałem motorem przez różne lokalizacje (głównie wsie), prawdopodobnie to był wieczór. Kiedy jechałem motorem 3 razy spotkałem Stephen'a Hawking'a. Po raz pierwszy w granatowym samochodzie poraz drugi koło placu zabaw a poraz trzeci na zakręcie kiedy juź wracałem do domu. Podczas wszystkich spotkań nic nie mówił (prawdopodobnie) nawet się nie spojrzał na mnie (przynajmniej kiedy ja patrzyłem)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#16
Wybaczcie, że tak długo nic nie zapisuję ale to nie dlatego, że jestem nieaktywny lecz dlatego, źe od ostatniego zapisu nie mogę nic zapamiętać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#17
Ogólnie to powinno się cokolwiek zapisać codziennie jak nie pamiętamy snu, to nastrój po przebudzeniu, jakieś wrażenia czy jak radzą chyba hakerzy snu - stary sen. Chodkiewicz pisał tak:

"Rano po powstaniu trzeba zanotowane sny przejrzeć i jeszcze raz powtórzyć tak jak lekcję szkolną, którą się przerabia. Rzeczą obojętną jest, czy sen ma jakieś znaczenie lub jakąś wartość wróżebną; chodzi o to, by każdy sen, który pamiętamy, został zanotowany, a cały materiał wrażeń sennych danej nocy po powstaniu rano ugrupowany i powtórzony. W ten sposób przyzwyczajamy ciało astralne do nawiązywania ściślejszego kontaktu ze świadomością dzienną i budujemy ów łącznik między obiema świadomościami."

Ogólnie to metoda Chodkiewicza pomaga szybko wzmocnić pamięć snów jest opisana min na blogu Dragona: Metoda Chodkiewicza
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennik snów Onejromanty Onejronauta 25 507 9 godzin(y) temu
Ostatni post: Onejronauta
  Dziennik Zmorą Żyjący czyli Przygody Freskum w świecie snów i paraliżu Freskum 9 1,068 Dzisiaj, 01:19
Ostatni post: incestus
SSILD - dziennik snów świadomych (szeew1985) szeew1985 24 13,403 11-07-2018, 22:27
Ostatni post: Skipper
  Dziennik snów by Wolfie WolfiePL 1 186 02-05-2018, 14:11
Ostatni post: WolfiePL
Dziennik mych snów powalonych. Shaby Pederastian 24 6,102 06-02-2018, 02:34
Ostatni post: Shaby Pederastian

Skocz do:

UA-88656808-1