Dziennik snów - Howolf
#11
15.01.2019 koło północy
Próbowałem zasnąć, obudziłem się po dwóch godzinach nadal próbowałem zasnąć. Nie odzczułem, że spałem.
Sprawdziłem godzinę. Była 2:40 zorientowałem się, że musiałem spać. Próbowałem sobie przypomnieć jakiś sen podczas zasypiania
- Wilk w lesie
-  Ptrzytulanie jakiejś dziewczyny
-  Odcięta lewa ręka wszystko czarne lub czerwone, tryska krew
Sen z nocy 15.01.2019
Zakładnik Dom śnieg
Byłem w domu babci jednak to był dom w którym mieszkałem.
Miałem jechać do niej. W telewizji leciała jakaś kreskówka. Wujek zwrócił na nią uwagę. (sen się urywa) Jestem zakładnikiem? W pokoju podłożony jest dynamit. Nagle słychać muzykę z Familiady. Jacyś ludzie ratują mnie śpiewając hymn polski w rytm muzyki. (sen znowu się urywa) Wróciłem do domu i kładę się na śniegu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#12
Sen z 16.01.2019
Wędrówka, przygoda, sztorm
Wędrowałem po różnych krainach. Łąki, góry, morza. W każdej miałem jakiś cel, aby znaleźć się w kolejnej musiałem go wypełnić. Najbardziej pamiętam morską, panował sztorm.  Miałem kogoś uratować. Nie wiem czy mi się udało. W innej łapałem latającą trawę, która mnie atakowała. Z czasem unikałem jej i pokonałem ją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#13
Sen z nocy 16.01.2019 na 17.01.2019
tata, szpak, kamienie, las, morze, tron, moce nadprzyrodzone
Z jakiegoś powodu tata chciał mnie wziąć nad morze, ale ja nie do końca chciałem. Zniknął. Idę spotkać się z kumplem, zaciekawił nas dziwny dźwięk. Był to ptak rzucający kamieniem. Przypominał trochę człowieka, był to szpak. Chciał abyśmy nauczyli go rzucać kamieniem aby trafił w las (który był dosyć daleko). Pokazujemy mu jak to się robi. Idzie nam to tak źle, że szpak wziął kamień wkurzył się i rzucił dalej niż miał zamiar. Po wszystkim podziękował.
Znalazłem się nad morzem, chodziłem po  ławkach obok lasu, chciałem iść brzegiem, ale fale były za duże. Przez chwilę chciałem skręcić do lasu, ale przypomniałem sobie o jakimś polityku czy kimś innym. Ścieżka jaką widziałem była podobna do tych w innych snach. Wzbudzała te same uczucia, ale nadal nią poszedłem.
Wtem zobaczyłem ojca, wyglądał on jak mój wujek, ale nie dziwiło mnie to. Opalał się z ręcznikiem na głowie.
Nagle znalazłem się w jakimś pałacu. Byłem księciem chyba. Tata mówił mi coś o koronacji pokazał pokój z tronem. Zacząłem się bawić z nim. Do sali z tronem były 3 drzwi, przechodziłem przez jedne, aby wyjść drugimi przez jakiś czas. Wtem tata pojawił mi się przed oczami. Teleportował się i zaczął coś mówić o zmianach w kodzie genetycznym zwierząt. Powiedział mi, że to umiem po mojej matce. 

Klasa, brak wolnych miejsc
Znajduje się w klasie, ławki 3 osobowe. Z racji braku wolnych miejsc siadam w pierwszej ławce po prawej. Po chwili dosiadają się 2 koleżanki. Odwracam się i coś mi nie gra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#14
Sen z 18.01.2019
Pokemon W-F
Byłem na wf-ie e mojej szkole. Każdy dostal eevee. Zostal on porwany przez zespół R. 


Nie pamiętam za duŻo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
#15
Przed snem 19.01.2019 chcialem nie zapamiętać snów, uznałem że moje sny zbyt bRdzob mieszają sobą i to mi pomoze.
Sen z 20.01.2019

Szklanka 
Chciałem się czegoś napić. Wziąłem pomarańczowy napój i nalałem go do szklanki. Szklanka była w stanie zmieścić cała butelkę 1.5l choć na pewno tyle nie miała.

Szkoła, przywitanie

Byłem w szkole, szedłem wzdłuż korytarza i wszedłem po schodach. Znalazłem się w mojej pierwszej szkole. Czułem się młodszy. Wracałem do domu i zaczepił mnie stary kolega, jeździł na rowerze. Przybiłem z nim pione i poszedłem w swoją stronę. Część tego snu miałem już wcześniej.

Czas, ruiny, kosmici

Byłem z grupą ludzi w jakiś ruinach. Szukaliśmy czegoś, na ścianach znajdowały się napisy. Nagle wszystko zaczęło się trząść. Moi towarzysze rozpadli się. Byłem pewny, że to sprawa jakiegoś obcego gatunku. Zebrałem ich resztki i zszedłem z piętra. Cofnąłem się w czasie i uciekłem w żyto chwilę obserwowałem atak na budynek.
Potem okazało się, że mogę ożywić towarzyszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennik snów Dreamera Dreamer 22 1,119 13-01-2019, 17:19
Ostatni post: Dreamer
  Dziennik snów Aylo Aylo 54 2,797 07-01-2019, 16:19
Ostatni post: Aylo
  Dziennik Snów Toma00 Tom00 0 98 04-01-2019, 23:23
Ostatni post: Tom00
  Dziennik snów Ariene Ariene 1 113 02-01-2019, 18:59
Ostatni post: Isabela
  Dziennik snów Onejromanty Onejronauta 141 7,513 31-12-2018, 18:25
Ostatni post: Isabela

Skocz do:

UA-88656808-1